reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: ZENGİNLEŞİYOR MUYUZ?!

8 Ocak 2018, Pazartesi, 4:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, bankalarda mevduatı 1 milyon TL olanların sayısının Kasım ayı itibariyle 17 bin 941 kişi arttığına dikkat çekerken, diğer taraftan ise vatandaşların yüzde 62’sinin ise borçlarından şikayetçi olduğunu, yüzde 38’inin ise masasına iki günde bir et yemeği koyamadığını belirtti. Gelir dağılımındaki adaletsizliğe vurgu yapan Genel Başkan Koncuk, […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, bankalarda mevduatı 1 milyon TL olanların sayısının Kasım ayı itibariyle 17 bin 941 kişi arttığına dikkat çekerken, diğer taraftan ise vatandaşların yüzde 62’sinin ise borçlarından şikayetçi olduğunu, yüzde 38’inin ise masasına iki günde bir et yemeği koyamadığını belirtti.

Gelir dağılımındaki adaletsizliğe vurgu yapan Genel Başkan Koncuk, “Birileri servetlerine servet katarken, diğer tarafta fakirlik daha da derinleşmektedir” dedi.

Genel Başkan Koncuk değerlendirmesinde;

“Kasım 2017 itibariyla, bankalarda 1 milyon TL ve üzeri mevduatı olanların sayısı 17 bin 941 kişi artarak 126 bin 805’e ve bu kişilerin toplam mevduatı ise 844 milyar 454 milyon TL’ye ulaştı.

TÜİK verilerine göre ise her 100 vatandaşın 34’ü kazandığı parayla ucu ucuna yaşıyor ve beklenmedik bir harcama çıktığında bunu karşılayamıyor. Vatandaşların yüzde 62’si borçlarından şikayetçi ve iki günde bir masasına bir tabak et yemeği koyamayanların oranı yüzde 38.

Aslında bu rakamlar ülkemizdeki gelir dağılımındaki adaletsizliği ortaya koymaktadır.Bir yandan servetine servet katanlar artarken, diğer yandan fakirlik daha da derinleşmektedir.Neredeyse orta sınıf ortadan kalkmaktadır”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 8

Henüz yorum yapılmamış.