reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

LGS ONLINE TERCİH DANIŞMA BÜROSU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

29 Temmuz 2020, Çarşamba, 9:08 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
LGS sonuçları açıklandı, tercih maratonu başladı. Türk Eğitim-Sen, öğrencilerin doğru tercih yapmasını sağlamak için sendika genel merkezinde online tercih danışma bürosu kurdu. 20-22 Temmuz tarihlerinde 11.00 ile 17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet veren tercih danışma bürosuna ilgi büyüktü. Türkiye’nin dört bir yanından öğrenci ve veliler Tercih Danışma Bürosunda merak ettiği soruların yanıtını buldu.  Telekonferansla […]

LGS sonuçları açıklandı, tercih maratonu başladı. Türk Eğitim-Sen, öğrencilerin doğru tercih yapmasını sağlamak için sendika genel merkezinde online tercih danışma bürosu kurdu. 20-22 Temmuz tarihlerinde 11.00 ile 17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet veren tercih danışma bürosuna ilgi büyüktü.

Türkiye’nin dört bir yanından öğrenci ve veliler Tercih Danışma Bürosunda merak ettiği soruların yanıtını buldu.  Telekonferansla öğrenci ve velilerle görüşen rehber öğretmenlerimiz öğrencilere tercih tüyoları verdi.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan da tüm çocuklarımıza başarılar diledi. Çocuklarımızın arzu ettiği hedeflere ulaşmasını isteyen Geylan, interneti olmayan öğrencilerin il ve ilçelerde bulunan Türk Eğitim-Sen şubelerine başvurarak destek alabileceklerini söyledi.

Geylan, “Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi olarak bu yıl salgın nedeniyle çocuklarımızın sağlığını riske etmemek için online Tercih Danışma Bürosu kurduk. Öğrenci ve velilerimiz üç gün boyunca rehber öğretmenler eşliğinde tercih danışma hizmetinden yararlandı. Bu hizmeti sadece genel merkez üzerinden yürütmedik. Öğrencilerimiz, Türkiye genelindeki tüm şubelerimiz ve ilçe temsilcilerimize başvurarak tercihler konusunda bilgi ve yardım alabilir” diye konuştu.

Haber Video İçin Tıklayınız.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.