reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

M. Emin Yurdakul Ortaokulu Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

21 Nisan 2015, Salı, 2:17 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Mehmet Emin Yurdakul Orta Okulu 4. kez düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğinde bir araya geldi.Yoğun bir katılımcı kitlesi tarafından izlenen program 4.kez gerçekleştirildi.Programa gelen davetlileri kapıda gül suyu ve lokum ile karşılayan öğrenciler,  davetlilere ayrıca Peygamberi temsilen Kırmızı gül takdim ettiler. Program  din dersi öğretmeni Ruhi Baykara’nın yaptığı konuşma ile başlarken Hafız-Kasidehan Mahmut Şevket Bayram okuduğu […]

Mehmet Emin Yurdakul Orta Okulu 4. kez düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğinde bir araya geldi.Yoğun bir katılımcı kitlesi tarafından izlenen program 4.kez gerçekleştirildi.Programa gelen davetlileri kapıda gül suyu ve lokum ile karşılayan öğrenciler,  davetlilere ayrıca Peygamberi temsilen Kırmızı gül takdim ettiler. Program  din dersi öğretmeni Ruhi Baykara’nın yaptığı konuşma ile başlarken Hafız-Kasidehan Mahmut Şevket Bayram okuduğu Kur’an-ı Kerim ve kaside ile geceye renk kattı.Gecede okulda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere tablet bilgisayar ve çeşitli hediyeler verilirken gece Din dersi öğretmeni Ruhi Baykara yönetimindeki Tasavvuf korosunun seslendirdiği konser ile son buldu.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.