reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MAARİF MÜFETTİŞLERİ İLE İLGİLİ RAPOR VE KANUN TEKLİFİMİZİ MEB’E VE TBMM’YE GÖNDERDİK

30 Ekim 2017, Pazartesi, 4:46 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Maarif müfettişlerinin yaşadığı sorunlar ve bu sorunların çözümü ile ilgili hazırlamış olduğumuz rapor ve Kanun Teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Grup Başkanvekilliklerine gönderilmiştir. Halen illerde görevli olan Maarif Müfettişleri arasında hiçbir ayrım gözetilmeden haklarında yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunda bakanlık merkez teşkilatında görevlendirilmesi uygun görülen Maarif Müfettişlerinin çıkarılacak bir KHK ile emsalleri gibi […]

Maarif müfettişlerinin yaşadığı sorunlar ve bu sorunların çözümü ile ilgili hazırlamış olduğumuz rapor ve Kanun Teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Grup Başkanvekilliklerine gönderilmiştir. Halen illerde görevli olan Maarif Müfettişleri arasında hiçbir ayrım gözetilmeden haklarında yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunda bakanlık merkez teşkilatında görevlendirilmesi uygun görülen Maarif Müfettişlerinin çıkarılacak bir KHK ile emsalleri gibi Bakanlık Maarif Müfettişliğine atanmalarının sağlanması önemlidir. Türk Eğitim-Sen olarak, halen illerde görev yapmakta olan Maarif Müfettişi arkadaşlarımızın, yapılacak kanuni bir düzenleme ile MEB merkez teşkilatında Bakanlık Maarif Müfettişi kadrosuna atanmasını önemsiyor ve bekliyoruz.

MEB’e yazdığımız yazı için tıklayınız

Grup Başkanvekilliklerine yazdığımız yazı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 11

Henüz yorum yapılmamış.