reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB Alan Değişikliği Takvimini Açıklamalıdır

24 Haziran 2015, Çarşamba, 11:46 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
17/04/2015 tarih ve 29329 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin “Alan değişikliğine bağlı yer değiştirmeler” başlıklı 60.maddesinin 3.fıkrası; “Alan değişikliği işlemleri Bakanlıkça belirlenecek takvim çerçevesinde yapılır.” şeklindedir. Yönetmeliğin bu hükmü uyarınca alan değişikliği işlemleri Bakanlıkça belirlenecek takvim çerçevesinde yapılmaktadır. Alan değiştirmek için Bakanlık tarafından yayınlanacak alan değişikliği duyurusunu […]

17/04/2015 tarih ve 29329 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin “Alan değişikliğine bağlı yer değiştirmeler” başlıklı 60.maddesinin 3.fıkrası; “Alan değişikliği işlemleri Bakanlıkça belirlenecek takvim çerçevesinde yapılır.” şeklindedir.
Yönetmeliğin bu hükmü uyarınca alan değişikliği işlemleri Bakanlıkça belirlenecek takvim çerçevesinde yapılmaktadır. Alan değiştirmek için Bakanlık tarafından yayınlanacak alan değişikliği duyurusunu bekleyen öğretmenlerimiz yaşanan bu belirsizlikten ötürü mağduriyet yaşamaktadır.

Bu bağlamda, Yönetmelik gereği alan değişikliği işlemlerinin gerçekleştirilerek, bir takvim belirlenmesi ve bu hususta açıklama yapılarak kamuoyunun bilgilendirilmesi talebiyle Türk Eğitim-Sen olarak MEB’e yazılı başvuruda bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 4

Henüz yorum yapılmamış.