reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB ALAN DEĞİŞİKLİĞİNİ BU YIL UNUTMAMALIDIR

30 Mayıs 2017, Salı, 8:55 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in diplomaya bağlı alan değişikliği taleplerini görmezden gelmesini eleştirdi. MEB’in geçen yıl diplomaya bağlı alan değişikliğinden son dakikada vazgeçtiğini söyleyen Koncuk, bu talebe bu yıl olumlu cevap verilmesi gerektiğini kaydetti: Koncuk açıklamasında şunları ifade etti: “Geçen yıl diplomaya bağlı alan değişikliği konusunda çok uğraşmış, MEB’den de […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in diplomaya bağlı alan değişikliği taleplerini görmezden gelmesini eleştirdi. MEB’in geçen yıl diplomaya bağlı alan değişikliğinden son dakikada vazgeçtiğini söyleyen Koncuk, bu talebe bu yıl olumlu cevap verilmesi gerektiğini kaydetti:

Koncuk açıklamasında şunları ifade etti: “Geçen yıl diplomaya bağlı alan değişikliği konusunda çok uğraşmış, MEB’den de olumlu cevap almıştık, ancak MEB son dakika da vaz geçmişti.

Diplomaya bağlı alan değişikliğinin bu yıl mutlaka sonuçlandırılmasını istiyoruz ki, son derece haklı bir taleptir. MEB açıklama yapmalıdır.

Aslında yönetmelikte de olan ancak MEB tarafından ısrarla uygulanmayan dip. bağlı alan değişikliğindeki eksik bir takvime bağlı olmamasıdır.

Diplomaya bağlı alan değişikliğini yönetmeliğe rağmen yapmayan MEB, aslında kendi mantığına açıkça ters düşmektedir. Bu büyük bir tenakuzdur.

MEB artık dip. bağlı alan değişikliği konusunda hem kendine ters düşmekten kurtulmalı hem de beklentilere uygun davranmalıdır. Yakışan budur.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 1 =

Henüz yorum yapılmamış.