reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB BAKAN YARDIMCILARI MUSTAFA SAFRAN VE İBRAHİM ER’İ ZİYARET ETTİK

17 Ağustos 2018, Cuma, 9:32 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkan Talip Geylan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Safran ve İbrahim Er’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde yaptığı konuşmada eğitimin ve eğitim çalışanlarının önemli ve büyük sorunlar yaşadığını ifade eden Genel Başkan Geylan, Türk Eğitim-Sen olarak tek beklentilerinin Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında […]

Genel Başkan Talip Geylan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Safran ve İbrahim Er’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerde yaptığı konuşmada eğitimin ve eğitim çalışanlarının önemli ve büyük sorunlar yaşadığını ifade eden Genel Başkan Geylan, Türk Eğitim-Sen olarak tek beklentilerinin Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında adil bir yönetim anlayışının tesis edilmesi olduğunu dile getirdi. MEB’deki yeni yönetim kadrosunun da bu beklenti doğrultusunda bir yönetim sergileyeceğine inandıklarını ifade eden Geylan, yaşanan sorunların çözümünün ilk adımının, MEB ile çalışanlar arasında tahrip edilmiş olan güven ilişkisinin yeniden kurulması olacağını ifade etti. Eğitim çalışanları motive edilmeden hiçbir uygulama ve projenin başarılı olma şansını bulunmadığını söyleyen Genel Başkan, eğitimde başarının sağlanması ve eğitim çalışanlarının huzurlu kılınması anlamında Türk Eğitim-Sen olarak her zaman doğruların tam destekçisi olacaklarını ifade etti.

Ayrıca eğitimin ve eğitim çalışanlarının yaşadığı güncel sorunları ve çözüm önerilerini ihtiva eden bir rapor da Merkez Yönetim Kurulu tarafından Bakan yardımcılarına takdim edildi.

7384

7381

7382

7383


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + = 8

Henüz yorum yapılmamış.