reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB PERSONELİN İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞİKLİĞİ DUYURU YAZISI

12 Mayıs 2017, Cuma, 1:25 | MEB Duyuruları | Bu yazıyı 8 kişi okudu | 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan zorunlu yer değiştirmeye tabi olmayan personelin il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme iş ve işlemleri için başvurularının Mayıs ayı içerisinde alınması ve en geç Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştirilmesi ile ilgili duyuru yazısı yayınladı.   İlgili duyuru yazısı […]

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan zorunlu yer değiştirmeye tabi olmayan personelin il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme iş ve işlemleri için başvurularının Mayıs ayı içerisinde alınması ve en geç Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştirilmesi ile ilgili duyuru yazısı yayınladı.

 

İlgili duyuru yazısı için tıklayınız

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.