reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB TÜM MÜFETTİŞLERİ, BAKANLIK MÜFETTİŞLİĞİ KADROSUNA ALMALIDIR.

14 Ağustos 2017, Pazartesi, 9:01 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yılan hikayesine dönen bakanlık müfettişliği problemini eleştirdi. Genel Başkan,” Gelin eskiyi iptal edin, yenisi ile 3000 kadro çıkarın ve tüm müfettişleri bakanlık müfettişi olarak atayın. Hiç de zor değil. Hatadan dönün.“ dedi. Genel Başkan açıklamasında şunları kaydetti: “MEB’i anlamak zor. MEB bir doktora konusu, neden mi? […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yılan hikayesine dönen bakanlık müfettişliği problemini eleştirdi. Genel Başkan,” Gelin eskiyi iptal edin, yenisi ile 3000 kadro çıkarın ve tüm müfettişleri bakanlık müfettişi olarak atayın. Hiç de zor değil. Hatadan dönün.“ dedi.

Genel Başkan açıklamasında şunları kaydetti:

“MEB’i anlamak zor. MEB bir doktora konusu, neden mi? Birçok konu sayabilirim ama şu bakanlık müfettişliği ne oldu? Biri çıksın da açıklasın.

Yanlış olduğunu o zamanda söyledik, Sayın İsmet Yılmaz iştahla mülakat yaptı ve yaklaşık 500 kişi mülakatla bakanlık müfettişliğine hak kazandı.

Yanlışsa Sayın Bakanın yanlışı, doğruysa bu 500 kişi neden bekletiliyor.

Kendi iddiasının arkasında duramayan bir MEB, emin olun komik oluyor.

Daha önce de açıkladım, kanun şuan müfettişlere teftiş yetkisi vermiyor ama bu kanunsuzluk göz göre göre devam ediyor. Kim dur diyecek?

500 kişinin bakanlık müfettişliği iptal edilecekse buyurun, ne bekliyorsunuz?1 milyon çalışanı olan koskoca MEB’in teftiş derdi yok anlaşılan!

MEB bu konuda ne serden ne de yardan geçiyor, anlaşılan! İptal ayıp mı olur, o halde kazanan listeyi ya onaylayın, ya da vazgeçin. En iyisi şu.

Gelin eskiyi iptal edin, yenisi ile 3000 kadro çıkarın ve tüm müfettişleri bakanlık müfettişi olarak atayın. Hiç de zor değil. Hatadan dönün.

Şunu da düşünmeyin! Kimse bu yaptığımızı görmez, duymaz ve eleştirmez demeyin. Takipçisiyiz. Daha ağır eleştiri yapılmasına zemin yaratmayın!”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 13

Henüz yorum yapılmamış.