reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB’DEN 2018 YILI İÇİNDE GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇILMASINI İSTEDİK

30 Kasım 2017, Perşembe, 3:27 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, MEB tarafından muhtelif zamanlarda görevde yükselmeye tabi kadrolar için görevde yükselme sınavı yapılmaktadır. Ancak Yönetmelikte görevde yükselme sınavının yapılması için herhangi bir takvim öngörülmemiştir. Bakanlık tarafından en son 06.12.2015 tarihinde görevde yükselme sınavı yapılmış olup, o tarihten bu yana ise sınav yapılmadığı gibi ne zaman yapılacağına ilişkin herhangi bir duyuru da yayınlanmamıştır. Türk […]

Bilindiği üzere, MEB tarafından muhtelif zamanlarda görevde yükselmeye tabi kadrolar için görevde yükselme sınavı yapılmaktadır. Ancak Yönetmelikte görevde yükselme sınavının yapılması için herhangi bir takvim öngörülmemiştir. Bakanlık tarafından en son 06.12.2015 tarihinde görevde yükselme sınavı yapılmış olup, o tarihten bu yana ise sınav yapılmadığı gibi ne zaman yapılacağına ilişkin herhangi bir duyuru da yayınlanmamıştır.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, görevde yükselme sınavına katılmak isteyen adayların taleplerinin karşılanması ve kamuoyundaki tereddütlerin giderilmesi için 2018 yılı içinde görevde yükselme sınavının yapılması ve konuya ilişkin olarak Sendikamıza bilgi verilmesi hususunda talepte bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.