reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB’DEN ALAN DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA PERİYODİK VE ADİL UYGULAMA İSTEDİK

20 Aralık 2017, Çarşamba, 4:52 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere MEB tarafından “Alan Değişikliği Hakkında Açıklama” başlıklı bir duyuru yayınlanmıştır. Ancak bu duyuru alan değişikliği hususundaki ihtiyaca cevap vermekten uzaktır. Öncelikle, MEB Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde alan değişikliklerine bağlı yer değiştirme işlemlerinde takvime yer verilmemesinden dolayı yaşanan belirsizlik öğretmenlerimizi mağdur etmektedir. Diğer yandan MEB tarafından bu yıl yapılacak olan alan değişikliğinin […]

Bilindiği üzere MEB tarafından “Alan Değişikliği Hakkında Açıklama” başlıklı bir duyuru yayınlanmıştır. Ancak bu duyuru alan değişikliği hususundaki ihtiyaca cevap vermekten uzaktır. Öncelikle, MEB Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde alan değişikliklerine bağlı yer değiştirme işlemlerinde takvime yer verilmemesinden dolayı yaşanan belirsizlik öğretmenlerimizi mağdur etmektedir. Diğer yandan MEB tarafından bu yıl yapılacak olan alan değişikliğinin çok sınırlı tutulduğu ve uzun süredir alan değişikliği yapmak için bekleyen öğretmenlerimizin taleplerini karşılamak açsısından yeterli olmadığı görülmektedir. Bu şekilde bir sınırlandırma yerine tüm branşlara alan değişikliği hakkı getirilmelidir.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa yazdığımız yazıda, alan değişikliği yapmak için bekleyen öğretmenlerimizin daha fazla mağduriyet yaşamamaları için Bakanlık tarafından yapılacak olan alan değişikliği işlemlerinin mutlaka tüm branşları kapsayacak şekilde, bu yıl ve devamında her yıl belirli periyotlarla düzenli olarak yapılması hususunda talepte bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.