reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB’DEN ÖĞRETMENLERE ALAN DEĞİŞİKLİĞİ, 2.İL İÇİ VE İL DIŞI ÖZÜR TAYİN HAKKI

5 Eylül 2017, Salı, 9:06 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan öğretmenlere mazerete bağlı, 2.il içi ve il dışı atamaları ile alan değişikliği konularında tekrardan hak tanındı. Konu ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk; “MEB’in açıklamasında yer alan 2. İl dışı, il içi ve iller arası yer değiştirme önemli bir gelişmedir ve binlerce öğretmenin mutluluğudur.” […]

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan öğretmenlere mazerete bağlı, 2.il içi ve il dışı atamaları ile alan değişikliği konularında tekrardan hak tanındı. Konu ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk; “MEB’in açıklamasında yer alan 2. İl dışı, il içi ve iller arası yer değiştirme önemli bir gelişmedir ve binlerce öğretmenin mutluluğudur.” dedi.

Genel Başkan değerlendirmesinde şunları kaydetti:

“MEB 2. İl dışı, il içi ve dışı özür tayinleri ve alan değişikliği konularında açıklama yaptı. Hayırlı olsun

MEB’in bu açıklaması beklenen ve sevindirici bir açıklamadır. Bu açıklamada alan değişikliği konusu uzun zamandır beklenmekteydi.

MEB’in açıklamasında yer alan 2. İl dışı, il içi ve iller arası yer değiştirme önemli bir gelişmedir ve binlerce öğretmenin mutluluğudur.

MEB’in bu açıklamasının, bugünü büyük bir istek ve merakla bekleyen arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçları da güzel olsun.

MEB’in bu açıklamasının, bugünü büyük bir istek ve merakla bekleyen arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçları da güzel olsun.

MEB’in açıklamasında unutulan bir kesim ise sözleşmeli öğretmenlerdir. MEB’den artık bu konuda da beklenen adımı atmasını ısrarla istiyoruz.

İsteğe bağlı 2. İl dışı konusu yazıdan anlaşılmamaktadır. MEB Sayın Yusuf Tekin’in açıklamasını da dikkate alarak bu durumu açıklığa kavuşturmalıdır.

Gerek özür gerekse isteğe bağlı 2. İl dışı yer değiştirme talebi birlikte alınmalıdır. İsteğe bağlı 2. İl dışının eksikliği kabul edilemez.

Şuan konuştuğum MEB yetkilileri isteğe bağlı 2. İl dışını da yapacaklarını söylemişlerdir. Mağdurlar adına teşekkür ediyorum.”DIgZgzaXYAAfePb[1]

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.