reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEB’DEN TEMİNİNDE GÜÇLÜK ZAMMI ÖDEMELERİNDE AYAK DİREYEN İLLERİN UYARILMASINI İSTEDİK

22 Ocak 2018, Pazartesi, 1:39 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Gaziantep İli’nin Şahinbey ve Nizip İlçelerinde temininde güçlük zammının ödenmesi ile ilgili tereddüde düşülerek Bakanlığın görüşüne başvurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığının konuya ilişkin 09.01.2018 tarih ve 660534 sayılı yazısında, anadolu liselerinde ve anadolu meslek liselerinde görev yapan müdür, müdür yardımcısı, yabancı dil dışındaki dersleri yabancı dille okutan öğretmenler, yabancı dil öğretmenleri ve fen grubuna dâhil ders […]

Gaziantep İli’nin Şahinbey ve Nizip İlçelerinde temininde güçlük zammının ödenmesi ile ilgili tereddüde düşülerek Bakanlığın görüşüne başvurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığının konuya ilişkin 09.01.2018 tarih ve 660534 sayılı yazısında, anadolu liselerinde ve anadolu meslek liselerinde görev yapan müdür, müdür yardımcısı, yabancı dil dışındaki dersleri yabancı dille okutan öğretmenler, yabancı dil öğretmenleri ve fen grubuna dâhil ders öğretmenleri ile fen liselerinde görev yapan müdür, müdür yardımcısı ve fen grubuna dâhil ders öğretmenlerinin tamamının, sınav kazanıp kazanmadıklarına bakılmaksızın ve ayrıca bir onay alınmasına gerek olmaksızın temininde güçlük zammından yararlandırılmaları gerektiği belirtilmiştir. Ancak, Sendikamıza bazı illerde temininde güçlük zammının hiç ödenmediği, bazı illerde ise geriye dönük olarak ödeme yapılmadığı yönünde şikayetler ulaşmaktadır.

Türk Eğitim-Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, temininde güçlük zammının hiçbir hak kaybına yol açmayacak şekilde geriye dönük olarak ödenmesi için tüm valiliklere kesin şekilde talimat gönderilerek mağduriyetlerin giderilmesi hususunda talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.