reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Meb’in Sınav Ücretleri Ösym’nin Sınav Ücretlerine Eşitlenmeli

27 Mart 2014, Perşembe, 2:43 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Eğitim çalışanlarının görev aldıkları sınavlarda yapmış oldukları iş bakımından bir farklılık söz konusu değil iken; kurumlardan aldıkları ücret arasında büyük bir fark söz konusudur. Şöyle ki; ÖSYM’nin yapmış olduğu sınavlarda öğretmenler 100 TL civarı ücret alırken; Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı Merkezi Sistem Sınavlarında (MSS) sınav ücreti şeklinde bir ödeme yapılmamakta bunun yerine ‘5 saatlik ek […]

Eğitim çalışanlarının görev aldıkları sınavlarda yapmış oldukları iş bakımından bir farklılık söz konusu değil iken; kurumlardan aldıkları ücret arasında büyük bir fark söz konusudur. Şöyle ki; ÖSYM’nin yapmış olduğu sınavlarda öğretmenler 100 TL civarı ücret alırken; Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı Merkezi Sistem Sınavlarında (MSS) sınav ücreti şeklinde bir ödeme yapılmamakta bunun yerine ‘5 saatlik ek ders ücreti’ adı altında yaklaşık 40 TL ödeme yapılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı Merkezi Sistem Sınavlarında öğretmenlere ek ders ücreti değil; sınav ücreti şeklinde bir ödemenin yapılması ve bu ödemenin de “eşit işe eşit ücret” anlayışına binaen ÖSYM sınavlarında ödenen ücretler temel alınarak yapılması istemiyle Türk Eğitim-Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığına başvuru yaptık ve öğretmenlerimizin de silsile yoluyla Milli Eğitim Bakanlığına başvurabilmeleri için örnek dilekçe hazırladık.

MEB’e yazdığımız yazı için tıklayınız

 

Öğretmenlerin bu konuda MEB’e bireysel başvuru yapabilmeleri için hazırlanmış dilekçe için tıklayınız

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.