reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MEMURA EK ZAM DEDİK, DÜNYA VE TÜRKİYE`DE ZİRVEYE OTURDUK

11 Ocak 2021, Pazartesi, 10:10 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
2021 yılı için memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik olarak Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz #MemuraEkZam isimle etiket çalışmamız atılan yüzbinlerce twit ile Türkiye ve Dünya sıralamasında birinci oldu. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin ilk tweeti ile başlayan çalışmamız ilk 10 dakika içerisinde Türkiye listesinde 1. sıraya oturdu. Türkiye Kamu-Sen üyeleri, yöneticileri ve kamu çalışanlarının […]

2021 yılı için memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik olarak Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz #MemuraEkZam isimle etiket çalışmamız atılan yüzbinlerce twit ile Türkiye ve Dünya sıralamasında birinci oldu.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin ilk tweeti ile başlayan çalışmamız ilk 10 dakika içerisinde Türkiye listesinde 1. sıraya oturdu.

Türkiye Kamu-Sen üyeleri, yöneticileri ve kamu çalışanlarının attığı yüzbinlerce tweet ülke gündeminde olduğu gibi dünya gündeminde de birinci sıraya yükseldi.

2021 yılı için reva görülen %3+3’lük artışın yaşanan ekonomik gelişmeler çerçevesinde yetersiz kaldığı gerçeğinin vurgulandığı etiket çalışmasında kamu çalışanları memura ek zam yapılmasının zaruriyet olduğunu dile getirdiler.

KAHVECİ: YÜZBİNLERİN KATILDIĞI BİR SOSYAL MEDYA MİTİNGİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTIK

Türkiye ve dünya gündeminde birinci olan Twitter etkinliğini değerlendiren Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “Kamu çalışanlarımızın bütün beklentilerini yakından takip ediyor ve çözüm odaklı olarak çaba sarf ediyoruz. İşte bu sorunlardan birisi olan ekonomik gerçekleri dile getirmek ve 2021 yılı için belirlenen %3+3 zammın yetersiz kaldığını bir kez daha gündeme taşımak için düzenlemiş olduğumuz Twitter etkinliği tam anlamıyla bir sosyal medya mitingine dönüşmüştür.

Yüzbinlerce tweetin atıldığı ve ek zam beklentisinin üstüne basa basa vurgulandığı bu çalışmamıza katılan ve destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kamu çalışanlarımızın kayıpları telafi edilmeli, gerekirse toplu sözleşme masası yeniden kurulmalı ve memurlarımıza ek zam verilmelidir. Bu konudaki ısrarımız aylardan beri süregelmektedir. Yaşanan gelişmeler bizleri haklı çıkarmıştır. Bu nedenle ek zam konusundaki ısrarımız bundan sonra da devam edecektir.

Twitter’daki bu etkinliğiniz umuyoruz ki yetkililerimizi de harekete geçirecek ve milyonlarca kamu çalışanı, emekli ve ailelerini sevindirecek bir karara imza atacaklardır.

Talebimizi ülke gündemine taşıyan ve yüzbinlerce twit atan üyelerimize ve kamu çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + 8 =

Henüz yorum yapılmamış.