reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR PROJESİ’NE KATILIM ZORUNLU DEĞİL

7 Mart 2018, Çarşamba, 9:58 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığınca “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” kapsamında ders saatleri dışında öğretmenlere verilen görevlerin zorunlu tutulmasının yasal dayanağının bulunmamasından dolayı bu görevlerin gönüllülük esasına bağlı olarak verilmesi, bu uygulamanın zorunlu tutulmasına ilişkin bir düzenleme var ise iptali, görev alarak uygulamaya katılan öğretmenlerimize ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında ek ders ücreti ödenmesi hususunda; Türk […]

Milli Eğitim Bakanlığınca “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” kapsamında ders saatleri dışında öğretmenlere verilen görevlerin zorunlu tutulmasının yasal dayanağının bulunmamasından dolayı bu görevlerin gönüllülük esasına bağlı olarak verilmesi, bu uygulamanın zorunlu tutulmasına ilişkin bir düzenleme var ise iptali, görev alarak uygulamaya katılan öğretmenlerimize ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında ek ders ücreti ödenmesi hususunda; Türk Eğitim-Sen olarak Mili Eğitim Bakanlığına yazılı başvuruda bulunmuştuk.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün 28/02/2018 tarihli cevabi yazsında; “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” kapsamındaki görevlerin gönüllük esasına göre yapılabileceği, ayrıca projede görev alan danışman öğretmenlere söz konusu Karar hükmü gereğince yaptıkları görev karşılığı ek ders ücreti ödenebileceği belirtilmiştir.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

MEB’in cevabi yazısı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 2 =

Henüz yorum yapılmamış.