reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

17 Ocak 2018, Çarşamba, 4:00 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir askeri eğitim uçağının Isparta’da düşmesi sonucu ikisi pilot birisi teknisyen olmak üzere üç askerimiz şehit oldu. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yayınladığı baş sağlığı mesajında, şehit askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diledi. Genel Başkan Koncuk mesajında; “Askeri eğitim uçağımızın Isparta ilimizde […]

Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir askeri eğitim uçağının Isparta’da düşmesi sonucu ikisi pilot birisi teknisyen olmak üzere üç askerimiz şehit oldu.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yayınladığı baş sağlığı mesajında, şehit askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diledi.

Genel Başkan Koncuk mesajında;

“Askeri eğitim uçağımızın Isparta ilimizde düştüğünü ve içinde bulunan iki pilot ve bir teknisyen olmak üzere üç askeri personelimizin şehit olduğu haberini teessürle öğrendim.

Bizleri derin bir acıya boğan bu elim olayda, şehit olan kahraman vatan evlatlarımıza yüce Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli aileleri ve yakınları başta olmak üzere bütün Türk milletine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.