reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

22 Ocak 2018, Pazartesi, 1:32 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yarıyıl tatili nedeniyle Ankara’dan Bursa’ya geziye giden yolcuları taşıyan otobüsün Eskişehir’de yaptığı elim kaza ile ilgili taziye ve geçmiş olsun mesajı yayınladı. Genel Başkan mesajında, “Eğitim çalışanlarının da aralarında bulunduğu bir gezi otobüsünün ağaca çarpması sonucu 11 vatandaşımız hayatını kaybetti, 44 vatandaşımız ise yaralandı. Yaralananlar arasında […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yarıyıl tatili nedeniyle Ankara’dan Bursa’ya geziye giden yolcuları taşıyan otobüsün Eskişehir’de yaptığı elim kaza ile ilgili taziye ve geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Genel Başkan mesajında, “Eğitim çalışanlarının da aralarında bulunduğu bir gezi otobüsünün ağaca çarpması sonucu 11 vatandaşımız hayatını kaybetti, 44 vatandaşımız ise yaralandı. Yaralananlar arasında Türk Eğitim-Sen Ankara 6 No’lu Şube üyelerimizden Mahmut Mustafa Mumcu ve eşi Meral Mumcu da bulunmaktadır. Yaşanan bu talihsiz kaza yüreklerimize kor bir ateş gibi düştü. Kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; yakınlarına, acılı ailelerine ve tüm Türkiye’ye baş sağlığı; yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 8

Henüz yorum yapılmamış.