reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

19 Nisan 2018, Perşembe, 3:05 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Şırnak’taki Bestler-Dereler bölgesinde terörle mücadele kapsamında bir süre önce kurulan Kuyutepe üs bölgesine sabah saatlerinde bir grup PKK’lı terörist, uzun namlulu silah ve roketatarlarla saldırıda bulundu. Saldırı sonucunda üç askerimiz şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı; yaralı askerimize de acil şifalar […]

Şırnak’taki Bestler-Dereler bölgesinde terörle mücadele kapsamında bir süre önce kurulan Kuyutepe üs bölgesine sabah saatlerinde bir grup PKK’lı terörist, uzun namlulu silah ve roketatarlarla saldırıda bulundu. Saldırı sonucunda üç askerimiz şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı.
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı; yaralı askerimize de acil şifalar dileyen Geylan, “Terörle mücadelesinde milletimizin tam desteğini almış olan Devletimiz, çelik yumruğunu hem içeride hem de sınır ötesinde bekamıza kast edenlerin başına kararlılıkla indirecektir” dedi.
Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Şırnak Bestler Dereler’deki Kuyutepe Üs Bölgesi’ne yapılan saldırıda üç askerimiz şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı.
Yine yüreklerimiz dağlandı. Ama şunu herkes bilsin ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bölücü ihanet şebekesini ve onun arkasındaki emperyalist destekçilerini bertaraf edecek kudrettedir. Bölücü katiller, er ya da geç döktükleri kanda boğulacaklardır. Terörle mücadelesinde milletimizin tam desteğini almış olan Devletimiz, çelik yumruğunu hem içeride hem de sınır ötesinde bekamıza kast edenlerin başına kararlılıkla indirecektir.
Rabbim askerimize güç versin.
Cennet mekân Mehmetçiklerimize rahmet, ailelerine ve milletimize sabırlar niyaz ediyorum.
Kahrolsun terör ve destekçileri.
Devletimiz var olsun.
Milletimiz sağ olsun.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + = 18

Henüz yorum yapılmamış.