reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Milletimizin Başı Sağolsun

25 Şubat 2015, Çarşamba, 12:44 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Akşam saatlerinde Malatya’dan gelen ve milletimizi yasa boğan acı habere ilişkin Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk bir başsağlığı mesajı yayınladı. Koncuk mesajında; Türk Silahlı Kuvvetlerimize ait iki RF-4E tipi keşif uçağı, bu akşam saatlerinde Malatya’nın Akçadağ ilçesi yakınlarında düşmüş ve kazada 4 pilotumuz şehit olmuştur. Son günlerde ülkemiz üzerinde dolaşan kara […]

Akşam saatlerinde Malatya’dan gelen ve milletimizi yasa boğan acı habere ilişkin Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk bir başsağlığı mesajı yayınladı. Koncuk mesajında;

Türk Silahlı Kuvvetlerimize ait iki RF-4E tipi keşif uçağı, bu akşam saatlerinde Malatya’nın Akçadağ ilçesi yakınlarında düşmüş ve kazada 4 pilotumuz şehit olmuştur.

Son günlerde ülkemiz üzerinde dolaşan kara bulutların bir an önce dağılmasını temenni ediyor, bu elim kazada şehit olan pilotlarımıza yüce Allah’tan rahmet,Aileleri, yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

 

 

İsmail Koncuk

Genel Başkan

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 2 =

Henüz yorum yapılmamış.