reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

NİDA AKYÜZ TUR İLE ANLAŞMA İMZALANDI

16 Ekim 2018, Salı, 12:26 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu Şube üyelerine hizmette etkinliği ve verimliliği sağlamak, üyelerinin daha ucuz ve daha kaliteli alışveriş yapmaları amacıyla turizm firması olan Nida AKYÜZ arasında protokol imzalanmıştır. Anlaşma gereği Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu Şube üyelerine a. Yurt içi seyahatlerde %15 b. Yurt dışı seyahatlerde %10 c. Seyahat dışı her türlü […]

Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu Şube üyelerine hizmette etkinliği ve verimliliği sağlamak, üyelerinin daha ucuz ve daha kaliteli alışveriş yapmaları amacıyla turizm firması olan Nida AKYÜZ arasında protokol imzalanmıştır.
Anlaşma gereği Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu Şube üyelerine
a. Yurt içi seyahatlerde %15
b. Yurt dışı seyahatlerde %10
c. Seyahat dışı her türlü organizasyonlarda %15
indirim uygulanacaktır.
Üyelerimizin her türlü seyahat ve organizasyonları için 0535 397 09 93 nolu telefonu arayıp Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu Şube üyesi olduğunu söylemesi yeterli olacaktır.
HAYIRLI OLSUN
Anlaşma metni için tıklayınız.nida


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + = 15

Henüz yorum yapılmamış.