reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

NORM FAZLASI OLUP RE’SEN ATANANLAR ÖZÜR GRUBU MAĞDURİYETİ YAŞAMASIN

2 Ocak 2018, Salı, 5:42 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
2017 İhtiyaç ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Yer Değişikliği İşlemleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlükleri norm kadro fazlası öğretmenler için atama duyurusunda bulunmuş, 13 Aralık 2017 tarihinde resen atamalar yapılmış, ilişik kesme işlemleri ve yeni görevlerine başlama işlemleri 19 Ocak- 05 Şubat 2018 tarihleri arasına bırakılmıştır. Bilindiği gibi Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer […]

2017 İhtiyaç ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Yer Değişikliği İşlemleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlükleri norm kadro fazlası öğretmenler için atama duyurusunda bulunmuş, 13 Aralık 2017 tarihinde resen atamalar yapılmış, ilişik kesme işlemleri ve yeni görevlerine başlama işlemleri 19 Ocak- 05 Şubat 2018 tarihleri arasına bırakılmıştır.

Bilindiği gibi Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre İhtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenlerin yer değiştirmeleri mazeretleri ve tercihleri de dikkate alınmak suretiyle yapılmaktadır. Yönetmelik hükümlerinde mazeret durumları gözetilerek atamaların gerçekleştirileceği hükmü yer almasına rağmen eş durumları nedeniyle mağduriyetleri ortaya çıkan öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Bununla birlikte bu süreçte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlerin özür grubu yer değiştirme işlemleri için ilgili duyuru ve özür grubu atama kılavuzu yayınlanmıştır. Bu atama kılavuzuna göre başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci 2-8 Ocak 2018 tarihleri arasındadır. Mazeretleri dikkate alınmayan ve resen atanan 2017 İhtiyaç ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin ilişik kesme işlemleri ve yeni görevlerine başlama işlemleri 19 Ocak- 05 Şubat 2018 tarihleri arasına bırakıldığı için bu kişilerin özürleri ancak 19 Ocak tarihi itibariyle doğacaktır. Dolayısıyla 2018 Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin özür grubu yer değiştirme başvuruları 2-8 OCAK 2018 tarihleri arasında olduğu için bu haklarını kullanamayacak ve yaz dönemi özür grubunu beklemek zorunda kalacaklardır.

Bu nedenle Türk Eğitim Sen olarak; mazeretleri dikkate alınmayan ve re’sen atanan 2017 İhtiyaç ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin ilişik kesme işlemleri ve yeni görevlerine başlama işlem tarihlerinin öne çekilerek bu durumdaki öğretmenlerimize başvuru hakkı tanınması hususunda Milli Eğitim Bakanlığı’na talepte bulunduk

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.