reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Norm Fazlası Yöneticiler Kurumlarında Kalabilmelidir

7 Temmuz 2015, Salı, 10:27 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Görev yapmakta oldukları eğitim kurumlarında norm fazlası olan ve yöneticilik görev süresi 12.06.2015 tarihinde sona eren müdür başyardımcısı veya müdür yardımcılarının kendi istekleri dışında ve görev yaptıkları eğitim kurumu haricinde başka bir okula ya da başka ilçelere, bazılarının ise il/ilçe emrine görevlendirildikleri yönünde Sendikamıza şikayetler ulaşmaktadır. Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda; yöneticilik görev […]

Görev yapmakta oldukları eğitim kurumlarında norm fazlası olan ve yöneticilik görev süresi 12.06.2015 tarihinde sona eren müdür başyardımcısı veya müdür yardımcılarının kendi istekleri dışında ve görev yaptıkları eğitim kurumu haricinde başka bir okula ya da başka ilçelere, bazılarının ise il/ilçe emrine görevlendirildikleri yönünde Sendikamıza şikayetler ulaşmaktadır.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda; yöneticilik görev süresi sona eren kişilerin norm açığı bulunup bulunmadığına bakılmaksızın istekleri doğrultusunda kendi okullarında öğretmen olarak görevlendirilme hakkının verilmesi hususunda talepte bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + = 14

Henüz yorum yapılmamış.