reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

NORM GÜNCELLEMELERİNDE ANAOKULLARININ REHBER ÖĞRETMEN NORMLARININ AÇIK GÖSTERİLMESİ İÇİN MEB’E TALEPTE BULUNDUK

12 Nisan 2018, Perşembe, 10:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen tarafından norm güncellemelerinde anaokullarının rehber öğretmen normlarının açık gösterilmesi için MEB’e yazı yazılmıştır. Bilindiği üzere 2018 Nisan Ayı içerisinde norm güncellemeleri yapılacaktır; ancak MEB tarafından Anaokullarına Rehber Öğretmen normu verilmesi hususunda henüz bir düzenleme yapılmamış ya da valiliklere talimat gönderilmemiştir. Norm güncellemelerinin yapılacağı bu günlerde anaokullarındaki rehber öğretmenlere normlarının verilmemesinin rehber öğretmenlerimizin […]

Türk Eğitim Sen tarafından norm güncellemelerinde anaokullarının rehber öğretmen normlarının açık gösterilmesi için MEB’e yazı yazılmıştır.
Bilindiği üzere 2018 Nisan Ayı içerisinde norm güncellemeleri yapılacaktır; ancak MEB tarafından Anaokullarına Rehber Öğretmen normu verilmesi hususunda henüz bir düzenleme yapılmamış ya da valiliklere talimat gönderilmemiştir. Norm güncellemelerinin yapılacağı bu günlerde anaokullarındaki rehber öğretmenlere normlarının verilmemesinin rehber öğretmenlerimizin mağduriyetlerine yol açmaması gereği belirtilmiş, bunun için Türk Eğitim Sen tarafından MEB’e konuyla ilgili olarak daha önceden Bakanlığa yazılmış olunan yazıları ve mahkeme kararlarını da hatırlatan bir yazı yazılmıştır. Bu hususta bir düzenleme yapılması için Bakanlığın daha ivedi bir şekilde çalışması istenmiştir.
İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 12

Henüz yorum yapılmamış.