reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİN TENEFFÜS HAKKINA MEB’İN CEVABI

18 Ekim 2018, Perşembe, 1:23 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 3 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okul/kurumlarda görev yapan okul öncesi öğretmenlerinin teneffüs hakkı bulunmamakta, okul öncesi eğitim kurumlarında/ana sınıflarında eğitimler aralıksız olarak yapılmakta, aralıksız eğitim nedeniyle de okul öncesi öğretmenleri dinlenme hakkını , öğrenciler ise teneffüs hakkını kullanamamaktadır. Okul öncesi öğretmen ve öğrencilerinin teneffüs hakkı için Milli Eğitim Bakanlığı’na yazdığımız yazıda; okul öncesi eğitim […]

Bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okul/kurumlarda görev yapan okul öncesi öğretmenlerinin teneffüs hakkı bulunmamakta, okul öncesi eğitim kurumlarında/ana sınıflarında eğitimler aralıksız olarak yapılmakta, aralıksız eğitim nedeniyle de okul öncesi öğretmenleri dinlenme hakkını , öğrenciler ise teneffüs hakkını kullanamamaktadır.

Okul öncesi öğretmen ve öğrencilerinin teneffüs hakkı için Milli Eğitim Bakanlığı’na yazdığımız yazıda; okul öncesi eğitim kurumlarında çalışan öğretmenlerin ders saatlerinin 40 dakikaya düşürülerek, ders saatleri arasında teneffüs yapma hakkının verilmesini; şayet, teneffüs yapma hakkı verilmeyecek ise okul öncesi eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerimize eğitimin aralıksız olmasından dolayı haftada 6 saat ilave ek ders ücreti ödenmesini talep etmiştik.

Talebimize cevaben bakanlıkça gönderilen yazıda özetle “Okul öncesi eğitim yaşındaki çocukların hassasiyeti, bu alanın kendi özellikleri ve eğitim sistemimizin dinamikleri göz önünde bulundurularak, çocuklar ve öğretmenler için en ideal çalışma şartlarının oluşturulması için söz konusu yazınızda bahsi geçen konular yapılacak mevzuat düzenlemelerinde değerlendirmeye alınacaktır.” ifadelerine yer verilmiştir.

İlgili yazımız için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın cevabi yazısı için tıklayınız.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNE TENEFFÜS HAKKI VERİLMELİDİR

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 1 =

Henüz yorum yapılmamış.