reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ÖZEL ANKARA UMUT HASTANESİ İLE KONFEDERASYONUMUZ ARASINDA ANLAŞMA İMZALANDI

6 Haziran 2017, Salı, 10:18 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 6 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Özel Ankara Umut Hastanesi arasında üyelerimize özel anlaşma imzalandı. Genel Başkanımız İsmail Koncuk ve Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Arif Özdemir tarafından imzalanan anlaşma çerçevesinde, Türkiye Kamu-Sen üyesi olan tüm kamu çalışanları ve yakınları hastanenin teşhis ve tedavi işlemlerine yönelik olarak hastalara uyguladığı fiyatlardan yüzde 20 daha indirimli olarak yararlanacaklar. KONCUK: ÜYELERİMİZİN HER […]

Türkiye Kamu-Sen ve Özel Ankara Umut Hastanesi arasında üyelerimize özel anlaşma imzalandı.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk ve Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Arif Özdemir tarafından imzalanan anlaşma çerçevesinde, Türkiye Kamu-Sen üyesi olan tüm kamu çalışanları ve yakınları hastanenin teşhis ve tedavi işlemlerine yönelik olarak hastalara uyguladığı fiyatlardan yüzde 20 daha indirimli olarak yararlanacaklar.

KONCUK: ÜYELERİMİZİN HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ

Atılan imzaların ardından Genel Başkanımız İsmail Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen olarak üyelerimizin her türlü gereksinimlerini karşılayabilmek ve onlara kaliteli hizmeti uygun koşullarda sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu çerçevede kıymetli abimiz Arif ÖZDEMİR koordinesinde yeniden kurulan Ankara Umut Hastanesi ile Türkiye Kamu-Sen üyeleri için indirim sözleşmesi imzaladık.

Tüm üyelerimizin gönül rahatlığı ve huzurla bu hastanemizden faydalanabilmesi adına yüzde 20’lik ekstra bir indirim sağlayan anlaşmamızın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyor, üyelerimize sağlıklı günler diliyorum” dedi.

ARİF ÖZDEMİR: TÜRKİYE KAMU-SEN’E DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Arif Özdemir ise, yenilenen hastanelerinin kapılarının Türkiye Kamu-Sen üyelerine sonuna kadar açık olduğunu belirterek, Türkiye Kamu-Sen’in kendilerine verdiği destekten dolayı başta Genel Başkanımız İsmail Koncuk olmak üzere tüm konfederasyon mensuplarına teşekkür etti.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ6 + = 15

Henüz yorum yapılmamış.