reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

PARÇALANMIŞ EĞİTİMCİ AİLELERİ İÇİN BAŞVURULARDA BULUNDUK

22 Eylül 2017, Cuma, 5:00 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
değişikliği işlemleri tamamlanmıştır. Ancak mevzuattaki eksiklikler sebebiyle çok sayıda öğretmenimiz aile birliği mazeretine bağlı yer değişikliği yapamadığı için mağdur olmuştur. Örneğin, 03/08/2016 tarih ve 29790 sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Sözleşmeli Öğretmen İstihdamına İlişkin Yönetmelik’te mazeret durumuna bağlı yer değişikliği hakkına yer verilmediği için sözleşmeli öğretmenlerimiz aile birliği mazeretine dayalı olarak yer değişikliği yapamamaktadır. […]

değişikliği işlemleri tamamlanmıştır. Ancak mevzuattaki eksiklikler sebebiyle çok sayıda öğretmenimiz aile birliği mazeretine bağlı yer değişikliği yapamadığı için mağdur olmuştur. Örneğin, 03/08/2016 tarih ve 29790 sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Sözleşmeli Öğretmen İstihdamına İlişkin Yönetmelik’te mazeret durumuna bağlı yer değişikliği hakkına yer verilmediği için sözleşmeli öğretmenlerimiz aile birliği mazeretine dayalı olarak yer değişikliği yapamamaktadır. Ayrıca aynı ilçe içinde biri ilçe merkezinde diğeri aynı ilçeye bağlı uzak bir köy ya da beldede görev yapan öğretmenler aile birliği mazeretine bağlı olarak eşinin bulunduğu yere yer değiştirme talebinde bulunamamış ve aile bütünlüklerini sağlayamamışlardır.

Türk Eğitim Sen olarak Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, T.B.M.M. Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına gönderdiğimiz yazılarda, öğretmenlerimizin aile birliği mazeretine dayalı yer değiştirmelerine imkan tanınarak, parçalanmış eğitimci ailelerinin birleştirilmesi ve yaşanan mağduriyetlerin önlenmesi için gerekli çalışmaların yapılması hususunda talepte bulunduk.

 

Cumhurbaşkanlığı Makamına yazdığımız yazı için tıklayınız

Başbakanlık Makamına yazdığımız yazı için tıklayınız

TBMM Başkanlığına yazdığımız yazı için tıklayınız

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına yazdığımız yazı için tıklayınız

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.