reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

RAMAZAN BAYRAMININ BİZLERİ HER ANLAMDA KURTULUŞA ERDİRMESİNİ DİLİYORUM

24 Haziran 2017, Cumartesi, 8:52 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. İsmail Koncuk mesajında şu ifadelere yer verdi: Günahlarımızdan arınma, sahip olduğumuz nimetleri muhtaçlarla paylaşarak çoğaltma, maddi ve manevi manada refaha kavuşma fırsatını yakaladığımız bir Ramazan ayının daha sonuna gelmenin burukluğuna rağmen, küslükleri, kırgınlıkları yok edecek, milletçe sevgiyle kucaklaşmamıza vesile […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. İsmail Koncuk mesajında şu ifadelere yer verdi:

Günahlarımızdan arınma, sahip olduğumuz nimetleri muhtaçlarla paylaşarak çoğaltma, maddi ve manevi manada refaha kavuşma fırsatını yakaladığımız bir Ramazan ayının daha sonuna gelmenin burukluğuna rağmen, küslükleri, kırgınlıkları yok edecek, milletçe sevgiyle kucaklaşmamıza vesile olacak Ramazan Bayramı’na erişmenin sevinci içindeyiz.

Elbette ki, Ramazan’ın en büyük hikmetlerinden bir tanesi de sahip olduklarımızın değerini anlamamız, gündelik hayatımızda fark etmediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz nimetlerle Allah’ın bizlere ne büyük bir lütufta bulunduğu idrakine varmamızdır.

Nasıl ki, yediğimiz içtiğimiz gıdalar bizleri fiziki olarak hayatta tutuyor, güçlü kılıyorsa, bir araya gelerek oluşturduğumuz toplumumuzu da başta üzerinde yaşadığımız vatan toprağı, adaletine sığındığımız devletimiz ile birlik, beraberlik ve dostluk içinde yaşama azim ve kararlılığımız hayatta ve güçlü tutmaktadır. Bu bakımdan insan onuruna yaraşır hayat sürebilecek yeterlilikte bir gelir, üzerinde huzur ve güven içinde barınabileceğimiz bir vatan, bizleri koruyan ve gözeten bir devletin varlığı, bizlere Allah’ın bahşettiği en büyük nimetlerin başında gelmektedir.

Türkiye Kamu-Sen olarak bütün gayemiz, Allah’ın bizlere lütfettiği güzel vatanımıza sahip çıkmak, milletimizin birlik ve beraberliğinin korunmasına katkıda bulunmak, ülkemizde her alanda adaletin tesis edilmesi için mücadele etmek ve kamu görevlilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın insan onuruna yaraşır bir hayat kalitesine ulaşmasını sağlamaktır.

Sahip olduklarına kıymet vermeyenler ve yaşadıkları ortamı koruyup güzelleştirmek için mücadele etmeyenler, bunun bedelini günün birinde sahip olduklarını da kaybederek öderler. Bu itibarla aslında hayatımızda yaşadığımız türlü sıkıntıların nedeni geçmişte elimizdeki değerlere yeterince sahip çıkamamış olmamızdır. Bugün İslam coğrafyasını kuşatan ateşin; bu bölgede yaşayan milletlerin geçmişte düştükleri gaflet uykusu nedeniyle girdikleri macera sonunda milli birlik ve beraberliklerini kaybetmeleri neticesinde ortaya çıktığını unutmamak gerekmektedir. Bu çerçevede geride bıraktığımız Ramazan ayının yalnızca açlık ve tokluk anlamında değil, sahip olduğumuz tüm nimetler bağlamında bizleri derin bir tefekkür süzgecinden geçirmiş olmasını ümit ediyorum. Tüm insanlara rahmeti, bereketi ve kurtuluşu müjdeleyen Ramazan ayının sonunda eriştiğimiz bayramın bizler için her manada kurtuluşu müjdelemesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Sayısız vatan evladımızı üçer beşer terör belasına kurban verdiğimiz şu günlerde, sahip olduklarımızın kıymetini anlayarak bu değerlerimizi canları pahasına müdafaa eden, vatanımızın bekası için mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz ile terör kurbanlarını bir kez daha rahmetle anıyor; tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

İSMAİL KONCUK

GENEL BAŞKAN

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.