reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

REHBER ÖĞRETMENLERE KEYFİ DAVRANILAMAZ.

4 Mayıs 2017, Perşembe, 12:40 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği ile yapılacak olan değişikliğe sert tepki gösterdi. Genel Başkan, “Sayın İsmet Yılmaz, Özel Öğretim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünün, okullarda rehberlik faaliyetini zayıflatacak çalışmasına müdahale etmelidir.” dedi. Koncuk, açıklamasında şunları söyledi. “MEB Özel Öğretmen ve Rehber Genel Müdürlüğünü […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği ile yapılacak olan değişikliğe sert tepki gösterdi. Genel Başkan, “Sayın İsmet Yılmaz, Özel Öğretim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünün, okullarda rehberlik faaliyetini zayıflatacak çalışmasına müdahale etmelidir.” dedi. Koncuk, açıklamasında şunları söyledi.

“MEB Özel Öğretmen ve Rehber Genel Müdürlüğünü rehber öğretmenler konusunda sendika ve ilgili derneklerin görüşlerine kulak vermeye davet ediyorum.

Özel öğretim ve rehberlik Genel Müdürlüğünün görevi rehber öğretmenliğin daha etkin yapılmasını sağlamaktır, motivasyonu düşürmek değil.

Gördüğümüz kadarıyla özel öğretmen ve rehber Genel Müdürlüğü ben bilirimci bir anlayışla hareket etmekte, talepleri hiç dikkate almamaktadır.

Sayın İsmet Yılmaz, Özel Öğretim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünün, okullarda rehberlik faaliyetini zayıflatacak çalışmasına müdahale etmelidir.

Hiç bir genel müdürlük keyfi çalışma hakkına sahip değildir, her çalışma, asıl işin daha verimli yapılmasını sağlamaya yönelik olmalıdır.

Özel Öğretim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünü uyarıyoruz, sorumluluklarınızı bilerek çalışınız, rehberlik hizmetini sulandırmayınız.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 12

Henüz yorum yapılmamış.