reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

REHBERLİK SERTİFİKA KURSU KONUSUNDA MEB’İ UYARDIK

9 Ocak 2018, Salı, 3:16 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 2018 Yılı Öğretmenlerin Hizmetiçi Eğitim Planı yayımlanmış ve özel eğitim kurumlarında öğretmen ihtiyacını karşılamak için rehberlik kurslarının açılacağı belirtilmiştir. Rehberlik Kursunun uzman personel yetersizliğinden kaynaklanmayacağı, atama bekleyen çok sayıdaki Psikolojik Danışman ve Rehberlik lisans mezunu olmasıyla açıktır. Kaldı ki, Rehberlik alanında görev alabilecek olanlar, Talim […]

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 2018 Yılı Öğretmenlerin Hizmetiçi Eğitim Planı yayımlanmış ve özel eğitim kurumlarında öğretmen ihtiyacını karşılamak için rehberlik kurslarının açılacağı belirtilmiştir. Rehberlik Kursunun uzman personel yetersizliğinden kaynaklanmayacağı, atama bekleyen çok sayıdaki Psikolojik Danışman ve Rehberlik lisans mezunu olmasıyla açıktır. Kaldı ki, Rehberlik alanında görev alabilecek olanlar, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 20.02.2014 tarih ve 9 sayılı kararıyla belirlenmiştir. Rehberlik kursunun da bu kapsamda değerlendirilmesi gerekmektedir.

Türk Eğitim Sen olarak, 2018 Yılı Öğretmenlerin Hizmetiçi Eğitim Planı kapsamında açılacak Rehberlik Kurslarındaki hakkaniyete aykırı bu uygulamanın, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 20.02.2014 tarih ve 9 sayılı kararı çerçevesinde yeniden gözden geçirilmesi ve bu hususta kamuoyunun bilgilendirilmesi için MEB’e talepte bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.