reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Şehit Savcımıza Allah’tan Rahmet Diliyoruz

2 Nisan 2015, Perşembe, 10:47 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 5 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan ve Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olduğu olaya ilişkin bir taziye mesajı yayınladı. Koncuk mesajında;   Çağlayan Adliyesinde yaşanan ve Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısını kınıyor ve lanetliyorum. Sebebi ne olursa olsun, terör faaliyetleri her zaman insanlık dışı faaliyetlerdir.   Bir […]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan ve Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olduğu olaya ilişkin bir taziye mesajı yayınladı. Koncuk mesajında;

 

Çağlayan Adliyesinde yaşanan ve Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısını kınıyor ve lanetliyorum. Sebebi ne olursa olsun, terör faaliyetleri her zaman insanlık dışı faaliyetlerdir.

 

Bir davayı bahane ederek bu ülkenin Savcısına silah doğrultmak ve onu rehin almak asla kabul edilemez bir davranıştır. Yaşanan bu elim olay toplumun her alanında olduğu gibi hak ve adaletin tecelli ettiği Adliyelerimizdeki güvenlik zafiyetini de ortaya koymuştur.

 

Meydana gelen bu olaydan çıkarılacak derslerle bir daha böyle üzücü olaylarla karşılaşmamamızı temenni ediyor, savcımızın ailesine ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum.

 

İsmail Koncuk

Genel Başkan

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 15

Henüz yorum yapılmamış.