reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ŞEHİT ŞENAY AYBÜKE YALÇIN ADI OSMANCIK’TA DA BİR OKULA VERİLDİ.

14 Haziran 2017, Çarşamba, 2:09 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Henüz 8 ay önce atanmıştı Batman’a. İlk görev yeriydi. Öğretmen olmak, müziği çocuklara sevdirmek en büyük hayaliydi. 11 Ekim 2016 tarihinde Batman’a öğretmen olarak atandığında sosyal medya hesabından sevincini paylaşmıştı. Baba ocağından ideallerini gerçekleştirmek için gelmişti Batman’a. Ama olmadı. 23 yıllık kısacık yaşamı PKK’lı teröristlerin hain saldırısı ile son buldu. Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın, 9 […]

Henüz 8 ay önce atanmıştı Batman’a. İlk görev yeriydi. Öğretmen olmak, müziği çocuklara sevdirmek en büyük hayaliydi. 11 Ekim 2016 tarihinde Batman’a öğretmen olarak atandığında sosyal medya hesabından sevincini paylaşmıştı. Baba ocağından ideallerini gerçekleştirmek için gelmişti Batman’a. Ama olmadı. 23 yıllık kısacık yaşamı PKK’lı teröristlerin hain saldırısı ile son buldu.

Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın, 9 Haziran tarihinde, tam da karne günü terör kurbanı oldu. Şehit öğretmenimize Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve eğitim camiamıza ve tüm milletimize bir kez daha baş sağlığı diliyoruz.

Bilinmelidir ki, bu ülkede Aybüke öğretmenler hiçbir zaman tükenmeyecektir. Bu alçak, kahpe saldırlar, hayalleri olan genç öğretmenlerimizi yıldıramayacaktır. Türk öğretmeni vatanı ve ülkesinin bölünmez bütünlüğü için mücadele eden, bayrağına sahip çıkan, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında yürüyen, cehalet karanlığını ışığı ile boğan, cesur, vatansever insanlardır.

Öğretmenlerimiz idealistir. Onlar, ‘öğretme’ aşkı ile dolup taşan, eğitimin bir ülkenin kalkınmasında ne denli önemli olduğunu bilen, bu nedenle de var gücüyle birikimlerini, bilgilerini öğrencileriyle paylaşan neferlerimizdir.

Şenay Aybüke Yalçın öğretmenin şehit edilmesi yüreklerimize kor gibi düşmüştür. Ama asla yılmayacağız; bu ülkenin aydınlık geleceği olan eğitimciler olarak terörle mücadelemiz sonsuza kadar devam edecektir.

Şehit öğretmenimizin aziz hatırası yaşatmak çok önemlidir. Bu minvalde şehidimizin adı görev yaptığı Batman’ın Kozluk ilçesindeki Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne verilmiştir. Öte yandan Türk Eğitim-Sen Osmancık İlçe Temsilciliğimiz şehidimizin memleketi olan Çorum’un Osmancık ilçesinde de Şenay Aybüke Yalçın’ın adının başka bir okula verilmesi için Kaymakamlığa talepte bulunmuştu. Sendikamızın bu talebine aynı gün cevap verilerek; Osmancık Ortaokulu’nun adı Şehit Şenay Aybüke Yalçın olarak değiştirildi.

Konuyla ilgili hassas davranan tüm yetkililere teşekkür ediyoruz. Memleketi Osmancık’ta da şehidimiz Şenay Aybüke Yalçın’ın anısının bu şekilde canlı tutulması hepimizi mutlu etmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.