reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Şerh Dilekçesi

4 Eylül 2014, Perşembe, 12:32 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 6 kişi okudu | 0 yorum
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2014 Yılı görev süresi dolan ve yeterli puan alamayan eğitim kurumu müdürlerinin öğretmen olarak yer değiştirme işlemleri ile ilgili olarak duyuru yapılmıştır. Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2014 Yılı görev süresi dolan ve yeterli puan alamayan eğitim kurumu müdürlerinin öğretmen olarak yer değiştirme işlemleri ile ilgili olarak duyuru yapılmıştır. Okul […]

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2014 Yılı görev süresi dolan ve yeterli puan alamayan eğitim kurumu müdürlerinin öğretmen olarak yer değiştirme işlemleri ile ilgili olarak duyuru yapılmıştır.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2014 Yılı görev süresi dolan ve yeterli puan alamayan eğitim kurumu müdürlerinin öğretmen olarak yer değiştirme işlemleri ile ilgili olarak duyuru yapılmıştır.

Okul Müdür iken görev süresi uzatılmayanların öğretmen olarak atamalarının Öğretmen atama ve Yer Değiştirme, Öğretmen Norm Kadro Yönetmeliklerine göre yapılacağı bildirilmiştir.

Bilindiği üzere görev süreleri uzatılmayan okul müdürleri Anayasaya Aykırılık ve İdari olarak da yürürlüğün durdurulması için mahkemeye başvurmuş, başvurular devam etmektedir. Söz konusu yönetmeliklere ve açıklanan klavuza göre öğretmen olarak atamasının yapılması için tercihte bulunmayan okul müdürleri re’sen atanacaklardır. Re’sen nereye verileceğinin belli olmaması nedeni ile zorunlu olarak tercih yapacak olan okul müdürlerinin tercihlerini elektronik ortamda yaptıktan sonra alacağı çıktıyla beraber aşağıdaki dilekçe örneğini de İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim etmeleri ileriki safhalarda hukuken kendilerine fayda sağlayacaktır.

 

Sevgi YALAV

Türk Eğitim Sen Ankara 5No’lu Şube

Başkanı

 

 

 

 

……………………………………………. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

ANKARA

 

…/09/2014 tarihinde öğretmen olarak atanmam yönündeki talebim idarenin re’sen atama tehditi altında yapılmış olduğundan yasal haklarım saklıdır. Elektronik ortamda gerçekleştirdiğim talebimin bu şekliyle kabulünü arzederim.

 

AD-SOYAD

İmza

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Not: Dilekçe Okul evrak kaydından geçirilerek

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.