reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

SİVEREK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’MİZDEN ANLAMLI ZİYARET

12 Ocak 2018, Cuma, 11:53 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde görev yapan Necmettin Yılmaz öğretmenimiz, PKK’lı hain teröristler tarafından 16 Haziran 2017 tarihinde memleketi Gümüşhane’ye giderken kaçırılmış ve şehit edilmişti. Köy ilkokulunda görev yapan, yüreği mesleği için yanıp tutuşan 24 yaşındaki bu gencecik idealist öğretmenimizi rahmetle, özlemle anıyoruz. Türk Eğitim-Sen olarak Necmettin Yılmaz öğretmenimizi unutmadık, unutmayacağız. Türk Eğitim-Sen Siverek İlçe Temsilcisi Mehmet […]

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde görev yapan Necmettin Yılmaz öğretmenimiz, PKK’lı hain teröristler tarafından 16 Haziran 2017 tarihinde memleketi Gümüşhane’ye giderken kaçırılmış ve şehit edilmişti. Köy ilkokulunda görev yapan, yüreği mesleği için yanıp tutuşan 24 yaşındaki bu gencecik idealist öğretmenimizi rahmetle, özlemle anıyoruz. Türk Eğitim-Sen olarak Necmettin Yılmaz öğretmenimizi unutmadık, unutmayacağız.

Türk Eğitim-Sen Siverek İlçe Temsilcisi Mehmet Şengönül de, Necmettin Yılmaz öğretmenimizin babası Hamit Yılmaz’ı Siverek’e davet etti. Hamit Yılmaz, Çiftçibaşı Mahallesi’ndeki oğlunun görev yaptığı ve isminin verildiği okulu Siverek İlçe Temsilciliğimiz ve oğlunun öğretmen arkadaşları ile birlikte ziyaret etti.

Gözyaşlarının sel olduğu ziyarette Hamit Yılmaz, öğrencilere sarılıp, alınlarından öptü. Hamit Yılmaz, oğlu Necmettin Yılmaz’ın masasına otururken gözyaşlarını tutamadı. Hamit Yılmaz, Necmettin Yılmaz’ın çocukluğunu anlattı ve şunları söyledi: “Aziz milletime şükranlarımı sunuyorum. İyi ki bu ülkenin, bu memleketin bir evladıyız. Necmettin de bu memleketin bir evladı, vatanına, milletine daha güzel hizmet edebilmek için Şanlıurfa’nın ovalarına gelip, evlatlarımıza daha güzel ilimler, daha güzel günler, aydınlık bir yarın hazırlamak için buralara geldi ve ömrü yetmedi buna. Şahadetle taçlandırıldı. Rabbim tüm şehitlerimizin ve evladım Necmettin’i kabul etsin inşallah. Allah peygamber efendimize komşu eylesin inşallah, vatanımız milletimiz sağ olsun. Biz vatan, millet din uğruna savaşıp ölenlerdeniz. Ben evlatlarımı gözlerinden öpüyorum. İyi ki, bu evlatlarımız var, bu vatanın gelip geçici bir üyesiyiz. Bundan sonraki sahipleri bizim değerli evlatlarımızdır. Bu vatan bunlara emanet. Derslerine çok çalışıp vatanına, milletine, bayrağına bağlı nesiller olarak yetişmelerini rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Türk Eğitim-Sen Siverek İlçe Temsilcisi Mehmet Şengönül ise, Necmettin Yılmaz’ın arkadaşları olarak öğrencileri bırakmayacaklarını ve arkadaşlarından devraldıkları bayrağı gururla dalgalandıracaklarını söyledi.

Ziyaret hakkında bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi olarak başta Siverek İlçe Temsilcimiz Mehmet Şengönül olmak üzere, bu anlamlı etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor; bu vesileyle Necmettin Yılmaz ve tüm şehit öğretmenlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 5

Henüz yorum yapılmamış.