reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

‘Stajyerlik Sadece Performans Değerlendirmesiyle Kalksın’

25 Ağustos 2015, Salı, 12:26 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın, “Aday öğretmenler için yeni sınavın kalkması gerekir. Performans değerlendirmesi kâfidir. Kanun değişikliği getirilsin, destekleriz” teklifi ile ilgili sosyal medya hesabından şu değerlendirmelerde bulundu: “Sayın Oktay Vural doğru bir teklif yapmış. Kanun değiştirilerek sadece performans ile stajyerlik kaldırılabilir. Yazılı ile öğretmen olmadım. […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın, “Aday öğretmenler için yeni sınavın kalkması gerekir. Performans değerlendirmesi kâfidir. Kanun değişikliği getirilsin, destekleriz” teklifi ile ilgili sosyal medya hesabından şu değerlendirmelerde bulundu: “Sayın Oktay Vural doğru bir teklif yapmış. Kanun değiştirilerek sadece performans ile stajyerlik kaldırılabilir. Yazılı ile öğretmen olmadım. İktidar kanun değişikliği ile “yazılı veya yazılı ve sözlü sınava girmek” şartını getirmiştir. Mülakat kaldırılmış ama yazılı kanun gereğidir. Stajyerliğin sadece performans ile kaldırılması için kanun değişikliği gerekmektedir. Bu vebal iktidar partisine aittir. Kanun değişmelidir. Kanun değişirken stajyer öğretmenlere 2. Performans hakkı da verilmelidir. Kanunun bu şekilde yapılması maalesef bir sendikanın da işine gelmiştir. Stajyer yazılı sınavının kalkması için kanun değişikliği gereklidir. TBMM kapalıdır, erken seçim kararı alınacağına göre açılıp geri kapanacaktır. İki ihtimal var, ya sadece yazılı, ya hem yazılı hem de sözlü. Kanun böyle. Dolasıyla MEB sadece yazılı da yapabilir. Bu yetkisindedir. Binlerce okul yöneticisini mülakat ile harcayan bir sendika, mülakatı Stajyer öğretmenlerin başında Demokles’in kılıcı gibi tutmuştur. Vesselam yazılı kanun değişmeden iptal olmaz. Merkezi olması bence daha iyi, suistimal edilemez. Puan Yönetmelik değişikliği ile 50’ye düşer. Stajyerlik başarı puanının performans gibi 50 olması gerektiğini yetkililerle görüştüm. Siz de buna ve yazılı konularına bastırın. Bunları Açıkça yazıyorum ki, bilmeyenler mevzuatı öğrensin ve ona göre talepte bulunulsun. Yazılı konuları hafifletilsin, puan 50 olsun gibi.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 5 = 7

Henüz yorum yapılmamış.