reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Şubemizin Temsilciler Kurulu Toplantısı Güdül’de Yapıldı

9 Kasım 2016, Çarşamba, 12:57 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
TÜRK EĞİTİM SEN ANKARA 5 NOLU ŞUBE TEMSİLCİLER KURULU YAPILDI. Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu şube, ilçe temsilcileri istişare toplantısı 23 Ekim 2016 Pazar günü 11.00 ile 17.00 saatleri arasında Güdül İlçesi Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Şube Başkanımız Sevgi YALAV ve şube yönetim kurulu üyeleri, şube kadın komisyonları başkanı ve yönetimi, […]

TÜRK EĞİTİM SEN ANKARA 5 NOLU ŞUBE TEMSİLCİLER KURULU YAPILDI.

Türk Eğitim Sen Ankara 5 Nolu şube, ilçe temsilcileri istişare toplantısı 23 Ekim 2016 Pazar günü 11.00 ile 17.00 saatleri arasında Güdül İlçesi Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Şube Başkanımız Sevgi YALAV ve şube yönetim kurulu üyeleri, şube kadın komisyonları başkanı ve yönetimi, şube denetleme ve disiplin kurulu üyeleri ile şubemize bağlı ilçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katılmıştır.

Toplantımız gündem maddelerinin okunması, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlamıştır. Ev sahibi olarak konuşmasını yapan Güdül İlçe Temsilcimiz İbrahim ATAKUL, böyle bir fırsatın kendilerine tanınmasından büyük mutluluk ve onur duyduğunu dile getirerek, taşra teşkilatlarının bu tür toplantılarda öncelikli düşünülmesinin üyeleri çok memnun ettiğini dile getirmiştir.

Açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız Sevgi YALAV, toplantının şubemize hayırlı olması dileyerek sözlerine başladı. Son dönemde yaşanan olayların çok üzücü olduğunu, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü tehdit eden 15 Temmuz kalkışmasının, Türk milletinin azim ve kararlılığı ile bertaraf edildiğini dile getiren Sevgi YALAV, bu tür girişimlerin asla yanında olmayacağımızı ifade etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin büyük bir devlet olduğunu, her türlü bölücü, ayrımcı zihniyetin cezasız bırakılmamasını, devlet içinde yapılanan her türlü olumsuz unsur ve örgütlerin ayıklanması sırasında masum insanların da zarar görmemesine çok dikkat edilmesi gerektiğini, Türk Eğitim Sen olarak her zaman masum insanların yanında olduklarını dile getiren YALAV; sendikal anlamda yapılacak çalışmalarda her zaman üyelerin hakkının korunması ve hukuksuzlukların sona erdirilmesini ilke edindiklerini söyledi. Bu anlamda kendilerine destek veren Genel Başkanımız İsmail KONCUK ve Genel Merkez yönetimi ile şube yönetimi ve ilçe temsilciliklerine teşekkür eden Sevgi YALAV, sendikal çalışmalarda öğretmenlerimizin ve diğer tüm eğitim çalışanlarının, başta özlük hakları olmak üzere her türlü hakkını savunmaya devam edeceklerini bildirdi. Konuşmasının sonunda ise teşkilatımızın her bir ferdine yüklendikleri sorumluluk ve özveriden dolayı, birlik ve beraberlik içinde her türlü etkinlikte bulunmalarından memnuniyet duyduğunu, teşkilatımıza yıllarca emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Ardından Şube yönetim kurulu üyelerimiz Kemal USTA, Arif ANIK, Şahlanan ŞAHİN ve Sedat KILIÇ, kendi alanlarında şubeyle ilgili konuşmalarını yaptılar.

Kadın Komisyonları başkanımız Berrin Koç’un konuşmasının ardından; toplantının ikinci kısmında ilçe temsilcilerinin ve yönetimlerinin konuşmasına geçildi. Ayaş ilçe temsilcimiz Coşkun ARSLAN, Nallıhan ilçe temsilcimiz Hüsnü ORAN, Kızılcahamam ilçe Temsilcimiz Osman GÖKALP, Beypazarı ilçe temsilcimiz Zafer KAHYA, Kazan ilçe temsilcimiz Ahmet AKİN ve Yenimahalle ilçe temsilcisi adına Cesur GEZER ilçe çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Şube Başkanımız Sevgi YALAV, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ülkemiz insanları ve tüm eğitim çalışanları adına huzurlu, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunmuştur.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.