reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Tayin Başvurusunda Bulunacak Öğretmenlerimizin Mağduriyeti Giderilsin!

19 Temmuz 2023, Çarşamba, 11:27 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği gibi hem il içi hem de iller arası tayinlerde hizmet süresi hesabında 30 Eylül tarihi baz alındığı için kendilerinden kaynaklanmayan çeşitli nedenlerle göreve geç başlamak durumunda kalan öğretmenlerimiz yer değişikliği talebinde bulunamayacak ve yaklaşık bir yıl daha eski görev yerinde çalışmak zorunda kalacaklardır. Türk Eğitim-Sen olarak mağduriyetlerin yaşanmaması için hizmet süresi hesabında 31 Aralık […]

Bilindiği gibi hem il içi hem de iller arası tayinlerde hizmet süresi hesabında 30 Eylül tarihi baz alındığı için kendilerinden kaynaklanmayan çeşitli nedenlerle göreve geç başlamak durumunda kalan öğretmenlerimiz yer değişikliği talebinde bulunamayacak ve yaklaşık bir yıl daha eski görev yerinde çalışmak zorunda kalacaklardır. Türk Eğitim-Sen olarak mağduriyetlerin yaşanmaması için hizmet süresi hesabında 31 Aralık tarihinin baz alınmasını istemiş ve MEB’e konuyla ilgili yazılı başvuruda bulunmuştuk.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan da, bu konuyla ilgili öğretmenlerin beklentilerini hatırlatarak, MEB’in bu durumda olan öğretmenlerimizin talebine kayıtsız kalmamasını ve öğretmenlerimizin mağduriyetini giderecek düzenlemeyi bir an önce yapmasını istedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.