reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Prof. Dr. İlyas Topsakal’ı ziyaret ettik.

19 Ekim 2023, Perşembe, 9:34 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, 18.10.2023 tarihinde Samsun Milletvekili ve TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Prof. Dr. İlyas Topsakal’ı ziyaret etti.   Genel Başkan Geylan, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sendikamız üyesi olarak, uzun yıllar çalışmalarımızda her daim desteğini hissettiğimiz kıymetli vekilimizin Meclis nezdinde de eğitim çalışanlarının sesi ve gücü olacağına yürekten inanıyorum. […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, 18.10.2023 tarihinde Samsun Milletvekili ve TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Prof. Dr. İlyas Topsakal’ı ziyaret etti.

 

Genel Başkan Geylan, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sendikamız üyesi olarak, uzun yıllar çalışmalarımızda her daim desteğini hissettiğimiz kıymetli vekilimizin Meclis nezdinde de eğitim çalışanlarının sesi ve gücü olacağına yürekten inanıyorum. Değerli İlyas Topsakal hocama nazik konukseverliği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAZ7 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.