reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Temsilciler Kurulu Toplantısı Kızılcahamam’da Yapıldı

20 Şubat 2014, Perşembe, 4:28 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 5 kişi okudu | 0 yorum
5 Nolu Şube Temsilciler Kurulu Toplantısı Yapıldı. Şubemize bağlı Yenimahalle Merkez, Ayaş, Beypazarı, Çamlıdere, Güdül, Kazan, Kızılcahamam ve Nallıhan ilçe temsilcileri kurulu toplantısı 14/15 Şubat günlerinde Kızılcahamam’da yapıldı. Toplantıya 5 Nolu Şube başkanı Sevgi Yalav, şube yönetimi, denetleme ve disiplin kurulu, kadın kolları başkanı ve üyeleri ile  ilçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kızılcahamam […]

5 Nolu Şube Temsilciler Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Şubemize bağlı Yenimahalle Merkez, Ayaş, Beypazarı, Çamlıdere, Güdül, Kazan, Kızılcahamam ve Nallıhan ilçe temsilcileri kurulu toplantısı 14/15 Şubat günlerinde Kızılcahamam’da yapıldı.

Toplantıya 5 Nolu Şube başkanı Sevgi Yalav, şube yönetimi, denetleme ve disiplin kurulu, kadın kolları başkanı ve üyeleri ile  ilçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kızılcahamam Temsilciliğimiz tarafından organize edilen toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.  Açılış konuşmasını Kızılcahamam İlçe Temsilcimiz Osman Gökalp ve Şube Başkanımız Sevgi Yalav yaptı.

Sevgi Yalav konuşmasında hassas bir dönemden geçildiğini, eğitim çalışanlarının sorun ve isteklerinin MEB tarafından dikkate alınmadığını, çıkarılan yasa ve yönetmeliklerin siyasal oluşumun etkisinde kaldığını dile getirdi. TES olarak her zaman olduğu gibi üyelerin haklarını korumaya çalıştıklarını, haksız uygulamalara dava açıldığını ve açılan davaların takipçisi olduklarını ifade eden Sevgi Yalav, üye çalışmaları yaparken Genel Merkezimizin yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetlerin mutlaka anlatılması gerektiğini söyledi.

5 Nolu Şube Yönetim Kurulu üyeleri, kendi sekreteryalarının yapmış olduğu çalışmalar hakkında kısa bilgilendirmeler yaptı.

Toplantıya İlçe Temsilcilerinin ve yönetimlerinin tanıtımı ile devam edildi. Ayaş ilçe temsilcisi İlker EVREN, Beypazarı Zafer KAHYA, Çamlıdere Bülent UYSAL, Güdül Ferruh ÇAKIR, Kazan Nurullah ERDOĞAN, Kızılcahamam Osman GÖKALP, Nallıhan Hüsnü ORAN ve Yenimahalle ilçe temsilcisi Muammer SOYLU birer konuşma yaparak, ilçe yönetimleri ile beraber, almış oldukları görevi yerine getirmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söylediler.

Önceki dönem Kızılcahamam ilçe temsilciği görevini yapmış olan Mustafa ÇELEBİ ve yine ilçe temsilcisi Mustafa ÜNAL ile yönetim kurulu üyeleri Yusuf ERSUNGUR, Yıldırım CEBECİ ve Yusuf Atakul’a teşekkür edilerek plaket verildi.

Toplantıya katılan anlaşmalı Kule Hukuk Bürosu temsilcisi Avukat Kürşat ÜÇÜNCÜ, Türk Eğitim Sen üyelerinin sahip oldukları hakları özetledi. Genel Merkezimizin açmış olduğu davaların süreçlerine yönelik bilgilendirme yaptı.

Toplantı sonunda dilek ve temenniler bölümünde söz alıp konuşmak isteyen temsilciler dilek ve temennilerini ifade ettiler.

Toplantımızın hayırlı olmasını diliyoruz.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 10

Henüz yorum yapılmamış.