reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

“Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Kamu Spotu Hazırlandı

17 Eylül 2015, Perşembe, 9:31 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
17 Eylül 2015 Perşembe günü aralarında Türkiye Kamu-Sen’en de bulunduğu 14 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek olan “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” yürüyüşüne kamuoyunda büyük bir teveccüh oluşurken, yürüyüşe ilişkin kamu spotu da büyük beğeni kazandı. Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı kamu spotunda tüm vatandaşlarımıza bayraklarını alarak Ankara Sıhhıye Meydanı’ndan başlayacak ve Ulus’ta bulunan 1. Meclis […]

17 Eylül 2015 Perşembe günü aralarında Türkiye Kamu-Sen’en de bulunduğu 14 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek olan “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” yürüyüşüne kamuoyunda büyük bir teveccüh oluşurken, yürüyüşe ilişkin kamu spotu da büyük beğeni kazandı.
Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı kamu spotunda tüm vatandaşlarımıza bayraklarını alarak Ankara Sıhhıye Meydanı’ndan başlayacak ve Ulus’ta bulunan 1. Meclis önünde sonlanacak olan büyük yürüyüşe katılmaları çağrısı yapılıyor.

 “TERÖRE HAYIR, KARDEŞLİĞE EVET” KAMU SPOTU FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 13

Henüz yorum yapılmamış.