reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TEŞEKKÜRLER

7 Haziran 2021, Pazartesi, 5:12 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
İlkeli, mücadeleci ve ahlaklı sendikacılığın adresi Türk Eğitim-Sen’e üye olarak güç veren 213 bin 888 eğitim çalışanına teşekkür ediyoruz. Türk Eğitim-Sen, bu dönemde hizmet kolumuzda üye sayısını artıran tek sendika oldu. Bir yılı aşkın süredir Kovid-19 salgınına rağmen, kendi sağlığını dahi düşünmeden fedakarca sahada mücadele veren şube, ilçe ve üniversite teşkilat yöneticilerimize, kadın komisyonlarımıza, işyeri […]

İlkeli, mücadeleci ve ahlaklı sendikacılığın adresi Türk Eğitim-Sen’e üye olarak güç veren 213 bin 888 eğitim çalışanına teşekkür ediyoruz.
Türk Eğitim-Sen, bu dönemde hizmet kolumuzda üye sayısını artıran tek sendika oldu.
Bir yılı aşkın süredir Kovid-19 salgınına rağmen, kendi sağlığını dahi düşünmeden fedakarca sahada mücadele veren şube, ilçe ve üniversite teşkilat yöneticilerimize, kadın komisyonlarımıza, işyeri temsilcilerimize ve tabii ki gerçek sendikacılığı tercih eden tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Bizleri gururlandıran bu başarı, inanmış yol arkadaşlarımızın eseridir.
Eğitim kamuoyu rahat olsun, Türk Eğitim-Sen olarak, 1992’den beri olduğu gibi;
Eğitimi ve eğitim çalışanlarını ilgilendiren her gelişmede taraf olacağız.
Safımız, her daim ve hiçbir denge hesabı gütmeden her zaman çalışanların yanı olacak.
Tehdit ve teklif stratejisiyle hiçbir çalışanı baskı altına almadan, sendikacılığın tüm gerekliliklerini yerine getireceğiz.
Sadece eğitim çalışanlarından aldığımız gücümüzü, her durum ve şartta yine ve yalnız eğitim çalışanları için seferber edeceğiz.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.