reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TOPLU SÖZLEŞME’DE 2. OTURUM YAPILIYOR

11 Ağustos 2017, Cuma, 9:08 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
1 Ağustos tarihinde başlayan Toplu sözleşme görüşmelerinde komisyon çalışmalarının ardından ikinci oturum bugün yapılıyor. Toplantıda, hizmet kollarına ilişkin yapılan komisyon çalışmalarında ortaya çıkan sonuçlar değerlendiriliyor. BAKAN SARIEOĞLU: TEKLİFİMİZİ PAZARTESİ GÜNÜ SUNACAĞIZ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu toplantının açılışında yaptığı konuşmada; “Komisyon çalışmaları gerçekleştirildi. İki gün boyunca bunları değerlendirmek üzere birlikte olacağız, temennimiz bu […]

1 Ağustos tarihinde başlayan Toplu sözleşme görüşmelerinde komisyon çalışmalarının ardından ikinci oturum bugün yapılıyor.

Toplantıda, hizmet kollarına ilişkin yapılan komisyon çalışmalarında ortaya çıkan sonuçlar değerlendiriliyor.

BAKAN SARIEOĞLU: TEKLİFİMİZİ PAZARTESİ GÜNÜ SUNACAĞIZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu toplantının açılışında yaptığı konuşmada; “Komisyon çalışmaları gerçekleştirildi. İki gün boyunca bunları değerlendirmek üzere birlikte olacağız, temennimiz bu süreçten hayırlı sonuçlar almaktır. Kamu İşveren Heyeti olarak 14 Ağustos Pazartesi günü teklifimizi sunacak ve müzakerelere devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını siliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Bakan Sarıeroğlu’nun konuşmasının ardından toplantı, Büro, Bankacılık ve Sigortacılık, Eğitim, Öğretim ve Bilim, Sağlık ve Sosyal Hizmet, Tarım ve Ormancılık, Bayındır, İnşaat ve Köy Hizmet kollarının taleplerine ilişkin olarak teknik heyet çalışmaları sonucunda oluşturulan raporların sunumu ile devam ediyor.

Toplu sözleşme görüşmelerinin 3. Oturumu, 11 Ağustos Cuma günü yapılacak olan değerlendirmelerle devam edecek. 3. Oturumda ise, Diyanet ve Vakıf, Yerel Yönetim, Enerji, Sanayi ve Madencilik, Kültür ve Sanat, Ulaştırma, Basın, Yayın ve İletişim hizmet kollarının taleplerine ilişkin raporları değerlendirilecek.5378 5379


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.