reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜBITAK BURSU İLE İLGİLİ YARGIDAN OLUMLU KARAR

1 Temmuz 2020, Çarşamba, 12:04 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Van 1. İdare Mahkemesinin 2019/149 E., 2020/1043 K. sayılı ve 20.04.2020 tarihli kararıyla; Sendikamız üyesinin, TÜBITAK 2219 Yurtdışı Doktora Sonrası Araştırma Burs Programı’na hak kazanması üzerine bursun kullanılabilmesi için 3’er aylık kısa süreli görevlendirilme talebinin reddine ilişkin işlemin iptaline karar verilmiştir. Kararın gerekçesinde, TÜBITAK’tan araştırma bursu sağlayan ve bu kapsamda araştırma ve incelemelerine devam etmek […]

Van 1. İdare Mahkemesinin 2019/149 E., 2020/1043 K. sayılı ve 20.04.2020 tarihli kararıyla; Sendikamız üyesinin, TÜBITAK 2219 Yurtdışı Doktora Sonrası Araştırma Burs Programı’na hak kazanması üzerine bursun kullanılabilmesi için 3’er aylık kısa süreli görevlendirilme talebinin reddine ilişkin işlemin iptaline karar verilmiştir.

Kararın gerekçesinde, TÜBITAK’tan araştırma bursu sağlayan ve bu kapsamda araştırma ve incelemelerine devam etmek üzere yurt dışında geçici görevlendirme talep eden davacının, öğretim üyesi olarak görev yaptığı bölümde hizmetine ihtiyaç bulunmadığı gözetilerek yurt dışında görevlendirilmesinin kamu yararı ve akademik hizmet gereklerine daha uygun olacağı ayrıca mevzuatta altı yıllık çalışma koşulunu sağlamayan öğretim üyesine kısa süreli geçici görevlendirme yapılmasını yasaklayan bir düzenleme de bulunmadığından, dava konusu işlemde hukuka uygunluk görülmediği belirtilmiştir.

İlgili Karar İçin Tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 6

Henüz yorum yapılmamış.