reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Tüm Derslerden Yetiştirme ve Destekleme Kursu Açılabilmeli

27 Ocak 2017, Cuma, 1:27 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
2016-2017 yılı destekleme ve yetiştirme kurslarında 2.  Dönemde de  Teknoloji ve Tasarım Dersi ve modülde açılmayan diğer derslere yer verilmediği yönünde Sendikamıza bilgiler ulaşmaktadır. Türk Eğitim-Sen olarak, kamu yararı ve hizmet gerekleri gözetilerek, ivedilikle destekleme ve yetiştirme kurslarında Teknoloji ve Tasarım Dersine ve modülde açılmayan diğer derslere de yer verilmesi hususunda, MEB’den  talepte bulunduk. İlgili […]

2016-2017 yılı destekleme ve yetiştirme kurslarında 2.  Dönemde de  Teknoloji ve Tasarım Dersi ve modülde açılmayan diğer derslere yer verilmediği yönünde Sendikamıza bilgiler ulaşmaktadır.

Türk Eğitim-Sen olarak, kamu yararı ve hizmet gerekleri gözetilerek, ivedilikle destekleme ve yetiştirme kurslarında Teknoloji ve Tasarım Dersine ve modülde açılmayan diğer derslere de yer verilmesi hususunda, MEB’den  talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.