reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRK DÜNYASI EĞİTİM BİLİMLERİ VE SOSYAL BİLİMLER KONGRE’SİNE YILIN TÜRK DÜNYASI ETKİNLİĞİ ÖDÜLÜ VERİLDİ.

25 Şubat 2021, Perşembe, 10:59 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği Türk Dünyası Ödülleri Töreni’nde 3. Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi “Yılın Türk Dünyası Etkinliği Ödülü”ne layık görüldü. Bilindiği gibi Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği (UAESEB) ve Türk Eğitim-Sen 12 Kasım 2020 tarihinde “2020 Bilge Tonyukuk Yılı” anısına 3. Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler […]

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği Türk Dünyası Ödülleri Töreni’nde 3. Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi “Yılın Türk Dünyası Etkinliği Ödülü”ne layık görüldü.

Bilindiği gibi Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği (UAESEB) ve Türk Eğitim-Sen 12 Kasım 2020 tarihinde “2020 Bilge Tonyukuk Yılı” anısına 3. Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi düzenlendi.

Türk bilim hayatına, Türkiye ile Türk Dünyası arasındaki kültürel işbirliğine katkılar sunması amacıyla düzenlenen

Kongreye; Arnavutluk, Azerbaycan, Kazakistan, Kosova, KKTC, Özbekistan, Rusya, Türkiye, İran, Almanya, ABD, Hindistan, Kırgızistan dahil 13 ülkeden 422 bildiri özeti gönderilmiş bunların 318’i kabul edilerek kongrede yer almıştır.

Bu bağlamda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İstanbul İl Başkanlığı’nın bu yıl 7 incisini düzenlediği Türk Dünyası Ödülleri Töreni’nde, 3. Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi “Yılın Türk Dünyası Etkinliği Ödülü”ne layık görüldü.

Genel Başkanımız Talip Geylan’a Yılın Türk Dünyası Etkinliği Ödülü, Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ömer Şanlı tarafından takdim edildi.

Genel Başkanımız Talip Geylan yaptığı konuşmada; “Türk Dünyası Ödülleri Töreni’nde bulunmaktan onur duyuyorum. Türk Eğitim Sen ve UAESEB olarak düzenlediğimiz 3. Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği Türk Dünyası Ödülleri Töreni’nde, ‘Yılın Türk Dünyası Etkinliği’ ödülüne layık görüldü. Bu ödülü vicdanı hür, irfanı hür, fikri hür nesiller yetiştirmeye ant içmiş Türk öğretmenlerine ithaf ediyorum.

Geleneksel olarak düzenlediğimiz kongrelerimizin bilim hayatına önemli katkılar sunacağına, Türkiye ile Türk Dünyası arasında fikri ve duygusal işbirliklerini artıracağına inancımız tamdır.

Bu güzel organizasyonda emeği geçen İstanbul İl Başkanı Sayın Kazım Erdi Aktunç’a teşekkür ediyorum. Ayrıca kıymetli Genel Başkanımız sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın şahsında Türk gençliğinin yetişmesi ve daha güçlü Türkiye emelinde emin adımlarla yürümesi için gayret gösteren bütün genç kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 9

Henüz yorum yapılmamış.