reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRK EĞİTİM-SEN BAYRAĞI 26 YILDIR ŞANLA, ŞEREFLE DALGALANIYOR

19 Haziran 2018, Salı, 9:38 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın, 18.06.2018 tarihinde yaptığı basın açıklamasıdır. Kutlu davasından asla taviz vermeyen, ilkeleri, duruşu, inandığı değerleri, söylemleri ile Türk memur sendikacılığına yön veren, eğitim çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözeten, çalışma barışını önceleyen, mutlu ve huzurlu kamu çalışanları hedefleyen, aynı zamanda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan Türk Eğitim-Sen bugün 26 yaşında. […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın, 18.06.2018 tarihinde yaptığı basın açıklamasıdır.
Kutlu davasından asla taviz vermeyen, ilkeleri, duruşu, inandığı değerleri, söylemleri ile Türk memur sendikacılığına yön veren, eğitim çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözeten, çalışma barışını önceleyen, mutlu ve huzurlu kamu çalışanları hedefleyen, aynı zamanda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan Türk Eğitim-Sen bugün 26 yaşında.
26 yıl önce bir avuç yiğit döküldü yollara… Fedakârca, inançla, sabırla ilmek ilmek işledi Türk Eğitim-Sen’i. Nice kahramanın emeği var Türk Eğitim-Sen’in bugünlere ulaşmasında…
Şahsiyetli bir yaşam isteyenlerin sendikasıdır Türk Eğitim-Sen. Onurundan taviz vermeyenlerin, doğruluğu, dürüstlüğü
şiar edinenlerin, hak ve hukuk yolundan sapmayanların sendikasıdır.
Üyelerimiz Türk Eğitim-Sen rozetini yakalarında gururla taşıyor.
Çünkü;
Onların başını öne eğdirmedik. Sendikal mücadelemizin temelini siyasi hesaplar ya da siyasi iktidarlar değil, kamu çalışanlarının talep ve beklentileri oluşturdu.
Denge hesaplarına kapımızı sonuna kadar kapattık.
Demokratik ve meşru haklarımız için kâh diyalog yolunu açık tuttuk, kâh meydanları eylem alanına çevirdik. Yanlış uygulamaları, hak ihlallerini her zaman yargıya taşıdık. Bu anlamda hukuk her zaman baş ucumuzda oldu.
Kamu çalışanlarını toplu sözleşme masalarında satmadık, onları hiçbir zaman kandırmadık.
Her türlü ikbali elimizin tersiyle ittik, ahlaklı olmayı sendikacılığımızın merkezine yerleştirdik.
Kamu çalışanlarının emeklerini, alın terini çaldırmadık.
Bugün A dediğimize yarın B demedik.
Kimseye el pençe divan durmadık. Gelen ağam giden paşam demedik.
Biat kültürü ile beslenmedik. İktidar yandaşlığının sendikal düsturumuzda asla yeri olmadı.
Makam, mevki vaat etmedik. Yalana dolana, talana başvurmadık.
Her durum ve koşulda doğru bildiğimiz ne ise sadece onu söyledik.
İşte biz bu şekilde büyüdük. Üyelerimiz bize güvendi, arkamızda kale gibi durdu. Biz de onların güvenlerini, sendikamıza olan inancını hiç sarsmadık. Tek istediğimiz kamu çalışanları için, bu ülkenin evlatları için onurlu bir yaşamdı.
Bugüne kadar dik duruşuyla sadece üyelerinin değil, sevmeyenlerinin bile takdirini alan Türk Eğitim-Sen’in parçası olmaktan şeref duyuyoruz.
Herkes bilsin ki; gerek eğitim çalışanları gerekse milletimiz söz konusu olduğunda Türk Eğitim-Sen asla mücadelesinden taviz vermez.
Türk Eğitim-Sen “İlkemiz Önce Ülkemiz” düsturuyla yola çıktı. Dolayısıyla tarafız. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünden, milletimizin birlik ve beraberliğinden, ay yıldızlı al bayrağımızdan yana tarafız. Bağımsızlığımızın ne kadar zor kazanıldığını çok iyi bilen sendikamız, varlığını Türk milletine adamıştır.
Büyük bir teşkilatız. Büyüklüğü sadece üye sayısı olarak görmüyoruz. Toplumsal kitlelere etki edebilmek, her zaman görüşlerine başvurulan bir sendika olabilmek, marka haline gelmek en değerli büyüklüktür.
Bu minvalde bütün teşkilatlarımıza, sendikamızın kurulmasında ve bugünlere ulaşmasında emeği geçen tüm Genel Merkez, Şube, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, Türk Eğitim-Sen’i tercih eden cesur yürekli üyelerimize ve sendikamıza bir tuğla koyarak bizlere güç veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Geçmişte Türk Eğitim-Sen’in mücadelesine omuz vermiş ve sonsuzluğa uğurladığımız arkadaşlarımızı da rahmet ve minnetle yad ediyoruz.
Gücümüze güç katan yol arkadaşlarımızla sendikamızı daha da yukarılara taşıyacağız. Türk Eğitim-Sen, Türk memur sendikacılığının kutup yıldızı olmaya devam edecektir.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.