reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRK EĞİTİM-SEN İLE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ARASINDA LİSANSÜSTÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

11 Ocak 2021, Pazartesi, 10:12 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen ile Başkent Üniversitesi arasında 07.01.2021 tarihinde Lisansüstü eğitim-öğretim protokolü imzalandı. Protokol Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir arasında gerçekleşti. Yapılan anlaşmaya göre, Başkent üniversitesi enstitülerinde lisansüstü eğitim görmek isteyen Türk Eğitim-Sen üyeleri için %30 ücret indirimi sağlanmıştır. Protokol imzalandığı tarihten itibaren iki […]

Türk Eğitim-Sen ile Başkent Üniversitesi arasında 07.01.2021 tarihinde Lisansüstü eğitim-öğretim protokolü imzalandı. Protokol Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir arasında gerçekleşti.

Yapılan anlaşmaya göre, Başkent üniversitesi enstitülerinde lisansüstü eğitim görmek isteyen Türk Eğitim-Sen üyeleri için %30 ücret indirimi sağlanmıştır.

Protokol imzalandığı tarihten itibaren iki (2) öğretim yılı süreyle yürürlükte kalacaktır. Bu sürenin bitimine 30 gün kala taraflardan birisi fesih bildiriminde bulunmadıkça her defasında 2 yıl süre ile ve aynı şartlar altında kendiliğinden uzamaktadır.

Her alanda öncü, etkili ve yenilikçi olan sendikamız büyük bir anlaşmaya daha imza atmıştır. Türk bilim hayatında önemli bir yere sahip Başkent Üniversitesi ile yapılan anlaşma sonucunda üyelerimize avantajlı imkanlar sunulmaktadır. Türk Eğitim-Sen olarak eğitim ile alakalı her mecrada üyelerimize fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 11

Henüz yorum yapılmamış.