reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Türk Eğitim-Sen’in Onur Gecesi

16 Haziran 2015, Salı, 4:19 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
TÜRK EĞİTİM-SEN’in Onur Gecesi   Çanakkale Zaferinin 100. yılı nedeniyle Ankara’nın Beypazarı İlçesi’nde kurumlar arasında düzenlenen “‘Çanakkale Geçilmez’ Halı Saha Futbol Turnuvası”nda takımımız Türk Eğitim-Sen namağlup olarak büyük bir başarı ile finale yükselmiş, 15 Haziran 2015 Pazartesi günü ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı ile oynanan final müsabakasını da 7-2 kazanarak turnuva şampiyonu olmuş ve […]

TÜRK EĞİTİM-SEN’in Onur Gecesi

 

Çanakkale Zaferinin 100. yılı nedeniyle Ankara’nın Beypazarı İlçesi’nde kurumlar arasında düzenlenen “‘Çanakkale Geçilmez’ Halı Saha Futbol Turnuvası”nda takımımız Türk Eğitim-Sen namağlup olarak büyük bir başarı ile finale yükselmiş, 15 Haziran 2015 Pazartesi günü ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı ile oynanan final müsabakasını da 7-2 kazanarak turnuva şampiyonu olmuş ve kupayı almıştır. Türk Eğitim-Sen Beypazarı Temsilciliği’nin bu coşkuyu yaşatmasının yanı sıra, Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya Kupayı verirken, katılan tüm arkadaşlara teşekkür ettiğini ve Türk Eğitim-Sen’i de tebrik ettiğini belirterek başarılar diledi.

Türk Eğitim-Sen’in birlik ve beraberliğe dayalı bir sendika oluşu şampiyonluğu da beraberinde getirmiş ve bu gururu tüm Türk Eğitim-Sen ailesine yaşatmıştır.

Bu zaferin kazanılmasında ve ekibin kurulmasında emeği geçen Beypazarı İlçe Temsilcimiz Zafer Kahya ve yönetimine, takımda yer alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.