reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRK EĞİTİM VE UAESEB 3.ULUSLARARASI TÜRK DÜNYASI EĞİTİM BİLİMLERİ VE SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ DÜZENLİYOR.

13 Kasım 2020, Cuma, 9:38 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği ve Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen “2020 Bilge Tonyukuk Yılı” anısına 3. Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi başlıyor. Dünyada ve ülkemizde etkili olan COVİD-19 salgını nedeni ile gerek yurt dışı gerekse yurt çapında çalışma hayatına ara verildiği olağanüstü bir sürecin yaşanması nedeniyle 3. Uluslararası […]

Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği ve Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen “2020 Bilge Tonyukuk Yılı” anısına 3. Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi başlıyor.

Dünyada ve ülkemizde etkili olan COVİD-19 salgını nedeni ile gerek yurt dışı gerekse yurt çapında çalışma hayatına ara verildiği olağanüstü bir sürecin yaşanması nedeniyle 3. Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongremiz çevirim içi olarak yapılacaktır.

12 Kasım 2020 Perşembe günü saat 10:00’da uzaktan bağlantı platformları ile (Çevrimiçi) başlayacak olan kongre, 5 ayrı sanal salonda gerçekleşecektir. Her salon için Youtube Kanalı açılmış olup, bu kanallar üzerinden sunumlar canlı olarak yayınlanacaktır.

Açılış oturumunda Genel Başkanımız Sayın Talip Geylan, MEB Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran, Uaeseb’e üye kuruluşların Genel Başkan veya Genel Başkan Yardımcılarından oluşan bir heyette kıymetli görüşlerini bizimle paylaşacaktır.

Kongrenin açılış programı Türk Eğitim Sen’in Resmi Youtube Kanalından ve Facebook sayfasından, sunumların yapılacağı oturumlar ise her salon için açılan ve aşağıda linkleri verilen youtube kanallarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Kongre programı ve youtube kanalları ile ilgili linkler şu şekildedir:

 Türk Eğitim-Sen Resmi Youtube Hesabı
Salon 1 Bilge Tunyukuk Salonu
Salon 2 Kutluk İlteriş Kağan
Salon 3 Kapgan Kağan
Salon 4 Bilge Kağan
Salon 5 Köl Tigin

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 11

Henüz yorum yapılmamış.