reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Türk Milletinin Başı Sağolusun

27 Ekim 2014, Pazartesi, 9:40 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit olan üç askerimiz için bir başsağlığı mesajı yayınladı. Koncuk mesajında; Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde hain bir pusuyla sokak ortasında üç askerimiz şehit edilmiştir. Sivil kıyafetleriyle bağlı bulundukları askeri karakol’a elektrik malzemesi almak için ilçe merkezine inen ve kalleşçe şehit edilen askerlerimize Allah’tan rahmet, […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit olan üç askerimiz için bir başsağlığı mesajı yayınladı. Koncuk mesajında;

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde hain bir pusuyla sokak ortasında üç askerimiz şehit edilmiştir.

Sivil kıyafetleriyle bağlı bulundukları askeri karakol’a elektrik malzemesi almak için ilçe merkezine inen ve kalleşçe şehit edilen askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabırlar diliyoruz.

“Analar ağlamasın, akan kan dursun” şeklinde süslü cümlelerle başlatılan bu süreç tam bir ihanet sürecine dönüşmüştür. On binlerce vatan evladımızın kanını akıtan ve şehit olmasına neden olan bir terör örgütüyle müzakere süreci başlatıp onları muhatap alanlar bu yaşananlar karşısında hala “Çözüm süreci” diyebilecekler midir?

Günlerdir sokakları savaş alanına çeviren , yol kapatan, mahkeme kuran, kısaca “ben teröristim” diyen bir zihniyetle masaya oturmak ve müzakere planları yapmak hangi aklın gereğidir?

İşte bugün millet olarak bir kez daha yüreklerimize ateş düşmüştür. Türkiye Kamu-Sen camiası olarak haince şehit edilen vatan evlatlarımıza yüce Allah’tan bir kez daha rahmet, kederli ailelerine sabır ve büyük Türk milletine baş sağlığı diliyorum” dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.